EğitimAL

Hakkımızda


EğitimAL Yurtdışı Eğitim 2001 yılında Ankara'da kurulan ve bugüne kadar çalıştığı okullar ve

hizmet kalitesiyle Türkiye'nin en iyi yurtdışı eğitim danışmanlık firmalarından birisi haline gelmiştir.

Kurulduğu günden bugüne binlerce öğrencinin hayaline ortaklık etmiş ve kariyer planlaması yönünde rehberlik etmiştir. 

EğitimAL Yurtdışı Eğitim, her şeyden önce siz öğrencilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek doğru rehberlik hizmeti vermeyi hedeflemektedir. 

Ankara, İstanbul ve İzmir illerimizde bulunan şubelerimiz ve her biri alanında uzman olan danışmanlarımızla yurtdışında "Dil Eğitimi", "Üniversite", "Yüksek Lisans", "Sertifika / Diploma", "Yaz Okulu" ve "Kariyer Hedefini Yükseltme Amaçlı Profesyonel" programları için danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir. 

Türk öğrencilere dünyanın en iyi üniversitelerini ve okullarını sunmayı ilke edinen eğitimAL sadece akreditasyonlu eğitim kurumları ile çalışır. Çünkü akreditasyon eğitim kurumlarının kalitesinin güvencesidir. Bu nedenle eğitimAL seçtiği eğitim kurumlarının YÖK denkliğine veya uluslararası akreditasyona sahip olmasına özellikle dikkat etmektedir.

 

360° Derece Danışmanlık İlkemiz

Siz bizim için değerlisiniz!

Bizimle çalışmaya başlayan tüm öğrencilerimiz ve velileri karar verdikleri andan itibaren dönüş tarihlerine kadar ücretsiz ve tam danışmanlık hizmeti almaya devam etmektedirler. Yurtdışına gittiğinizde adaptasyon süreci, sağlık sigortası işlemleri, okula alışma ve daha bir çok konuda uzman kadromuz ve deneyimlerimizle sizin yanınızdayız. 

Web Sitesi Gizlilik İlkelerimiz

EğitimAL Yurt Dışı Eğitim web sayfasında doldurduğunuz formlarda belirttiğiniz ad-soyad, adres, e-mail adresi, telefon bilgileri ve notlar tamamen öğrencilerle iletişime geçme, veri toplama adına yapılmaktadır. Hazırlanan formların tamamı EğitimAL Yurt Dışı Eğitim teknik personeli tarafından hazırlanmakta ve üçüncü gerçek ya da tüzel kişiliklerle kesinlikle paylaşılmamaktadır. 

Bilgilerin Sonradan Kullanılması

Vermiş olduğunuz bilgiler sadece EğitimAL Yurt Dışı Eğitim sisteminde toplanacak olup sonradan gerçekleşen yurt dışı eğitim fuarlarında, indirim haberleri gibi konularda sizinle iletişime geçmek üzere kullanılabilir. Bu bilgilerin sizinle iletişime geçmek amacıyla kullanılmasını istemediğiniz taktirde bize mail atarak, telefonla arayarak ya da danışmanımızla görüşerek iletişim listesinden çıkabilirsiniz. 

EğitimAL Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri 2018

EgitimAL Education Counseling Services 2018

Yukarı