Eğitimal

2001 yılında Ankara’da kurulan eğitimAL Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri bugün Türkiye’nin en büyük yurtdışı eğitim firmalarından bir tanesidir.

Eğitimal -

eğitimAL Hakkında

2001 yılında Ankara’da kurulan eğitimAL Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri bugün Türkiye’nin en büyük yurtdışı eğitim firmalarından bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana 10.000 in üzerinde öğrencisini İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Yeni Zelanda ve Avrupa’ya göndermiştir. Sunulan programlar ise dil okulları, yaz okulları, sertifika programları, diploma programları, lisans tamamlama, lisans ve yüksek lisans şeklindedir.

eğitimAL Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri danışmanlık, yerleştirme (başvuru/kayıt), vize işlemleri, konaklama, uçak rezervasyonu, seyahat ve sağlık sigortası, hava alanı karşılama gibi hizmetlerin tümünü ücretsiz olarak vermektedir.

eğitimAL bugün Türkiye’de toplam 9 ofisi ve 50’nin üzerinde çalışanı ile sektörde önemli bir yere sahiptir. Ve gelecek için yerini şimdiden sağlamlaştırmıştır.

Akreditasyonlarımız

Türk öğrencilere dünyanın en iyi üniversitelerini ve okullarını sunmayı ilke edinen eğitimAL sadece akreditasyonlu eğitim kurumları ile çalışır. Çünkü akreditasyon eğitim kurumlarının kalitesinin güvencesidir. Bu nedenle eğitimAL seçtiği eğitim kurumlarının YÖK denkliğine veya uluslararası akreditasyona sahip olmasına özellikle dikkat etmektedir.

Sosyal Projelerimiz

eğitimAL Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri yaptığı işin öneminin farkında bir şirkettir. Topluma yararlı bireyler yetiştirmek için danışmanlık verilen her öğrenci eğitimAL için gurur kaynağıdır. Bu nedenle sosyal sorumluluk projeleriyle bu alanda daha fazla ön plana çıkma gayesindedir.

Yer aldığımız sosyal projelerden bazıları şunlardır;

INGED(İngilizce Eğitimciler Derneği) İngilizce makale yarışması ve bir öğrencimize 2 hafta ücretsiz yurtdışı dil eğitimi.
egitimAL.com ile yeşil danışmanlık. Mümkün olduğunca az çıktı alma ve yeşili koruma politikası.
Türk futbolunun yıldızları ile gerçekleştirilen ‘’Geleceğin Tohumları Filizleniyor’’ kampanyası.

egitimAL.com

Alanında Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen ve en fazla program içeriği bulunduran yurtdışı eğitim sitesi egitimAL.com yine eğitimAL gibi birçok ilke imza atmış bir web sitesidir. Toplamda 2000 den fazla üniversite ve eğitim kurumunun bütün bilgilerini bulabileceğiniz egitimAL.com ‘’Yeşil Danışmanlık’’ ilkesi ile bu alanda bir örnektir. egitimAL.com, her yaştan ziyaretçinin “bir tıkla” dilediği eğitim programına başvuru/kayıt yaptırabildiği Türkiye’nin en büyük çevrimiçi eğitim platformudur.
eğitimAL.com’ da ziyaretçiler yurtdışı ve yurtiçinde dil okulları, sertifika ve diploma programları, üniversite lisans ve yüksek lisans programlarını ayrıntılı inceleme, karşılaştırma, ayrıca diledikleri programa kayıt yaptırıp ödemesini de çevrimiçi yapabilme imkânına sahiptirler.

360° Derece Danışmanlık İlkemiz

Siz bizim için değerlisiniz!
Öğrencilerimiz eğitimAL ofislerinden 360° derece danışmanlık hizmeti alırlar. Bu hizmet ile okul ve program seçiminden, Türkiye’ye dönene kadar tüm hizmet eğitimAL ofislerinden ek hiçbir ücret alınmadan verilmektedir. Siz yurtdışında iken adaptasyon süresince profesyonel destek, konaklama değişimi, soruların cevaplanması, program değişimi, farklı programlara kayıt ve başvuru, sorunların çözümü noktasında danışmanlarımız ile yanınızdayız.

Biz
Türkiye’nin en tecrübeli yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerinden biri.
Türkiye’nin yurtdışı eğitimine en fazla öğrenci göndermiş şirketlerinden biri.
Türkiye’nin en fazla yurtdışı eğitim kurumu anlaşmasına sahip şirketi
Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen yurtdışı eğitim danışmanlığı web sitesi.
Türkiye’nin en fazla eğitim programı seçeneğine sahip web sitesi.
Türkiye’nin en çok bilinen yurtdışı eğitim danışmanlık şirketi.
Türkiye’nin en çok öğrenci memnuniyeti sağlayan eğitim danışmanlık şirketi.
Türkiye’nin teknolojiye en çok yatırım yapan eğitim danışmanlık şirketi.
Türkiye’nin ilk uluslararası eğitim derecelendirme kuruluşu anlaşmalı eğitim danışmanlık şirketi.

Web Sitesi Gizlilik İlkelerimiz

EğitimAL Yurt Dışı Eğitim web sayfasında doldurduğunuz formlarda belirttiğiniz ad-soyad, adres, e-mail adresi, telefon bilgileri ve notlar tamamen öğrencilerle iletişime geçme, veri toplama adına yapılmaktadır. Hazırlanan formların tamamı EğitimAL Yurt Dışı Eğitim teknik personeli tarafından hazırlanmakta ve üçüncü gerçek ya da tüzel kişiliklerle kesinlikle paylaşılmamaktadır. 

Bilgilerin Sonradan Kullanılması : Vermiş olduğunuz bilgiler sadece EğitimAL Yurt Dışı Eğitim sisteminde toplanacak olup sonradan gerçekleşen yurt dışı eğitim fuarlarında, indirim haberleri gibi konularda sizinle iletişime geçmek üzere kullanılabilir. Bu bilgilerin sizinle iletişime geçmek amacıyla kullanılmasını istemediğiniz taktirde bize mail atarak, telefonla arayarak ya da danışmanımızla görüşerek iletişim listesinden çıkabilirsiniz. 

eğitimAL Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri 2015

egitimAL Education Counseling Services 2015

Bilgi İstek Formu