EğitimAL

Avustralya Sertifika Ve Diploma Programları

Avustralya her sene en yaşanılabilir şehirler listesinde ilk 10da yer alan sayılı ülkeler arasındadır. Gerek yaşam standartları, gerekse tüm okullarında sağlanan standart eğitim politikasıyla öğrenciler için gözde bir eğitim noktası olmuştur. 

Sydney, Brisbane, Melbourne ve farklı bir çok şehirde hemen her eğitim programında kısa ya da uzun süreli eğitim programları sunulmaktadır. 

Tüm programlar ve vize başvuruları için gerekli birincil şart uluslararası İngilizce skorunuzun olması gerekliliğidir. Not ortalaması genel anlamda çok büyük fark oluşturmasa da, hem kabul hem de vize sürecine olumlu anlamda etki sağlaması sebebiyle minimum not ortalamanızın 2.1'in üzerinde olması tavsiye edilmektedir. 

Avustralya'nın en büyük avantajı hem dil eğitimi hem de sertifika programları eğitiminiz boyunca çalışma izninizin olmasıdır. Böylece aynı anda eğitim alırken, çalışarak masraflarınızın bir kısmını karşılayabilme imkanınız bulunmaktadır. 

Genel anlamda Eylül ve Ocak aylarında başlangıç tarihleri bulunsa da çoğu özel okulun hemen her ay başlangıç tarihi bulunmakta, bu da size istediğiniz her ay Avustralya'ya gidebilme imkanı sunmaktadır. 

Avustralya'da anlaşmalı olduğumuz okullar: 

  • ILSC Business College 
  • AIPE 
  • Australia Institute of Business and Technology

Sorabileceğiniz sorular: 

  • Eğitim esnasında çalışma iznim var mı?
  • Ailem de benimle gelebilir mi? 
  • Eğitim sonrasında çalışma izni alabilir miyim?
  • Avustralya'da kalıcı oturum izni alabilmek mümkün mü? 

Bunlar gibi daha birçok sorunuzun cevabı için uzman danışman kadromuzla iletişime geçebilir, kariyer ve gelecek planlamanızı birlikte oluşturabiliriz.  

Avustralya Sertifika ve Diploma


Yukarı