EğitimAL

İspanya'da Staj


İspanyol partnerimiz AIP Languege School ile sizlere İspanya’da birçok mesleki alanın dahil olduğu bir staj programı sunuyoruz.

İspanya'da bir staj programına katılmak, sadece İspanyolca seviyenizin daha iyi hale gelmesi ile sınırlı kalmaz, aynı zamanda uluslararası bir bağlamda ve farklı bir kültürde çalışmanın yeni yollarına adapte olmayı da sizlere öğretir. Bu programda Dünyanın her yerinden diğer genç profesyonellerle ağ kurma olanakları da yine sizi bekliyor olacak. Staj fırsatlarımız 4 haftada başlayıp 6 aya kadar uzayabildiğinden büyük esnekliğe sahip.

Programa katılmak için istenenler; özgeçmiş, niyet mektubu, staj periyodu, online İspanyolca testi. Programa katılabilmeniz için A2-B1 seviyesinde İspanyolcaya sahip olmanız gerekiyor, Eğer İspanyolca bilmiyor iseniz 10 haftalık bir İspanyolca kurs almanız öneriliyor.

Program ücreti : 545€ . (Program kayıt ücreti, Varış öncesi destek (vize,Erasmus+), staj arama sürecinde destek, yasal işlerin halledilmesi, staj sırasında her an destek ve oryantasyon paketleri)

İspanya Staj Programı ve diğer programlarımız hakkında detaylı bilgi için iletişim.

Yukarı