EğitimAL

Uzaktan Eğitim Veren Üniversiteler
Uzaktan Eğitim


Anglia Ruskin University

Dünyada eğitim denince akla ilk gelen şehirlerden biri olan Cambridge’ de bulunan Anglia Ruskin University de İktisadi İdari Bilimler fakültesinde, işletme, ekonomi, işletme ve hukuk, uluslar arası yönetim, şirket yönetimi ve insan kaynakları yönetimi bölümleri bulunmaktadır. Anglia Ruskin Üniversitesinde Uygulamalı Psikoloji Lisans Programı bulunmaktadır.

University of Bradford

Dünyanın en saygın 30 üniversitesinden biri olan Bradford; MBA programı ile de ilk 25`tedir.

Bradford Üniversitesinin yüksek prestijli uzaktan MBA programına eğitimAL ile katılabilirsiniz. Uzaktan (Online) Eğitime bilgisayar ve internetinizin olduğu her yerden devam edebilirsiniz. Eğitim dili İngilizcedir. Derslere, ödevlere, sınavlara bilgisayar ve internetin olduğu her yerden katılabilirsiniz

İş yoğunluğu fazla, tutkulu bir profesyonel olarak yurtdışında saygın bir eğitim kurumunda MBA eğitiminin sağlayacağı yetkinlik ve deneyimleri kazanmak istiyor, ancak tüm bunları gerçekleştirecek zaman bulamıyor ya da bütçe ayarlayamıyorsanız, İngiltere`nin en saygın üniversitelerinden biri olan Bradford Üniversitesinin uzaktan (online) MBA programı size göre demektir.

Bradford Üniversitesi MBA programı, istediğiniz zamanda ve istediğiniz mekanda çalışma özgürlüğü sunan yoğun bir programdır. MBA derecenizi almak için ders ders ilerleyebilir, Programı başarıyla tamamladığınızda alacağınız diploma, MBA diploması ile aynı olacaktır. Öğrenim yöntemlerinizde seçenek ve esneklik sağlanmakta, performansınız, ödevler, derse aktif katılım ve derslere devamdan çok sınav sonuçlarınıza göre değerlendirilmektedir. Böylece eğitimle ilgili tüm bariyerler ortadan kalkmakta ve lisansüstü seviyede ilerlemeniz mümkün olabilmektedir.

Uzaktan (online) MBA, Pazarlama ve Yönetim, Finans ve Yönetim Yüksek Lisans programı bulunmaktadır

University of Sunderland

İngiltere`nin en güzel ve en hızlı gelişen şehirlerinden biri olan Sunderland; öğrenciler için sosyal hayatı en çarpıcı şehirlerdende biridir. Şehir kulüpleri, kafeleri, Sunderland Futbol takımı ve nehir kenarında yer alan evlerin mimarisi ile ön plana çıkmaktadır. Sunderland özellikle yazılım ve tekonoloji firmalarınında yoğun bulunduğu bir şehirdir. Bu sayede Sunderland`e "Sunderland Software City" denilmektedir.

THE Magazine tarafindan 2005 yilinda `Best English University for student experience` unvanina layik gorulen University of Sunderland, 70 ulkeden 7000’den fazlasi yabanci olmak uzere 10.000’in uzerinde ogrenciye evsahipligi yapmaktadir.

Uzaktan (Online) Finans ve Muhasebe ile İşletme lisans dereceleri yanında MBA programı bulunmaktadır.

Yukarı