Kimler Uzaktan Eğitim Almalı?
Uzaktan Eğitim


Senaryo 1 - Üniversite Okumak

Üniversite giriş sınavını kazanamadınız ve evinizin rahatında, esnek eğitim saatlerinde eğitim almak istiyorsunuz. O zaman uzaktan eğitimler tam size göre…

Senaryo 2 - Çift Diploma

Üniversite okuyorsunuz ve çift diploma ile mezun olarak daha iyi bir kariyere adım atmak istiyorsunuz. Böylece hem Türkiye`den bir diploma hem de İngiltere’de seçtiğiniz üniversiteden farklı bir alanda diploma ile mezun olun, sağlam adımlar ile iş hayatına hazırlayın!

Senaryo 3 - Lisans Tamamlama

Üniversitelerin ön lisans programlarından mezun oldunuz ve lisans tamamlama yapmak istiyorsunuz. Uzaktan eğitimler ile 1 ile 1.5 yıl arasında değişen sürelerde lisans diplomanızı alabilirsiniz.

Senaryo 4 - Yüksek Lisans

İngiltere`de saygın üniversitelerde yüksek lisans yapmak istiyorsunuz, ancak yurtdışında okuyabilecek zamanınız yok ya da çok daha düşük bir bütçe ile okumak istiyorsunuz. O zaman uzaktan yüksek lisans programları tam size göre…

Senaryo 5 - İkinci Yüksek lisans Derecesi

Günümüzde ne kadar eğitime ve diplomaya sahip isek iş hayatında o kadar başarılı olabilir, hedeflediğimiz noktaya ulaşabiliriz. Sadece 1 yılda ister İngiliz üniversitelerinde yüksek lisans yapabilirsiniz.

Yukarı