Stafford House International

; 10 Okul Listeleniyor

Genel İngilizce

Her seviyeden öğrencinin kayıt yaptırabildiği genel İngilizce programına her pazartesi başlayabilirsiniz. Genel İngilizce programı tüm şubelerde mevcuttur. Haftada 20, 25 yada 30 ders eğitim verilmektedir.

Standart Program; Haftada 20 ders eğitim verilmektedir. Dersler sabah 14:30 – 18:10 arasındadır.

Standart Flex Program; Haftada 20 ders eğitim verilmektedir. Dersler sabah 09:00 – 12:40 arasındadır.

Yarı-Yoğun Program; Haftada 25 ders eğitim verilmektedir. 20 dersi standart program ile aynıdır. Geri kalan 5 dersi ise öğrenciler kendi istek ve ihtiyaçlarına göre seçmeli ders olarak kullanabilirler. Dersler 9:00 – 14:20 arasındadır.

Yoğun Program; Haftada 30 ders eğitim verilmektedir. 20 dersi standart program ile aynıdır. Geri kalan 10 dersi ise öğrenciler kendi istek ve ihtiyaçlarına göre seçmeli ders olarak kullanabilirler. Dersler 9:00 – 15:20 arasındadır.

Seçmeli ders seçenekleri şu şekildedir;

Haberler ve gazeteler (okuma, konuşma ve dinleme becerileri için)

Arkadaş kazanma ve insanları etkileme (iş İngilizcesi programına kayıtlı olmayan öğrenciler için, iş hayatına yönelik bir program)

Pre-IELTS: Gramer

Global Konular (konuşma ve dinleme becerileri için)

Hikaye anlatma dili (okuma/dinleme, not alma ve yazma becerileri için)

Telaffuz Kliniği (dinleme, telaffuz ve konuşma)

IELTS Hazırlık Programı

Haftada 25 ya da 30 ders seçenekleri mevcuttur. İngiltere’deki şubelerde sunulmaktadır. Programa her pazartesi başlanabilir. 1 ile 36 hafta arasında istediğiniz kadar süre ile katılabilirsiniz. Programa katılabilmek için en az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız beklenir.  

TOEFL Hazırlık Programı

Haftada 25 ya da 30 ders seçenekleri mevcuttur. Boston şubesinde sunulmaktadır. Programa her pazartesi başlanabilir. Programa istediğiniz kadar süre ile katılabilirsiniz. Programa katılabilmek için herhangi bir İngilizce seviyesi aranmamaktadır.

Cambridge ESOL Sınavları Hazırlık Programı

Program kapsamında Cambridge FCE, CAE ve CPE sınavlarına hazırlık eğitimi verilmektedir. Haftada 25 ya da 30 ders seçenekleri mevcuttur. İngiltere’deki şubelerde sunulmaktadır. Programın belli başlangıç tarihleri vardır. Programa katılabilmek için en az orta-üstü seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmekedir.

İş İngilizcesi İngilizce

1 ile 11 hafta arasında istediğiniz kadar süre ile katılabilirsiniz. Sadece Londra şubesinde sunulmaktadır. Haftada 25 ya da 30 ders seçenekleri mevcuttur. 18 yaş ve üzeri öğrenciler kabul edilmektedir. Her pazartesi başlangıcı vardır. Programa katılabilmek için en az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

Birebir Özel Ders

İngiltere’deki şubeler için en az 5, Boston için ise en az 25 ders şeklinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Her seviyeden 16 yaş ve üzeri öğrencilerin kabul edildiği programa her pazartesi başlayabilirsiniz. Size özel hazırlanan dersler ihtiyaçlarınıza yöneliktir ve hızlı ilerlemenizi sağlar.

Yaz Okulu

Stafford House bünyesinde İngiltere ve Amerika’nın farklı bölgelerinde, üniversite kampüsleri içerisinde 9 – 18 yaş arası öğrenciler için yaz okulları düzenlenmektedir. Yaz okulu programlarının dışında öğrencilerin ilgi alanlarına yönelik hazırlanan yaz okulu programları da mevcuttur;

Sanat ve tasarım kursu

Tiyatro kursu

Arsenal futbol okulu

Tenis, futbol, rugby, golf, at biniciliği, sanat ve basketbol kampları.

Yukarı