St. Giles International

; 11 Okul Listeleniyor

Genel İngilizce

Genel İngilizce programlarına her seviyeden öğrenci kayıt yaptırabilir. Programlar her pazartesi başlamaktadır, ancak hiç İngilizce bilmeyenler için belirli başlangıç tarihleri vardır. Dersler 50 dakikadır ve sınıflar ortalama 12 kişiliktir.

St Giles International bünyesinde haftada 20, 22 ve 28 ders olmak üzere 3 farklı tip genel İngilizce programı sunulmaktadır. Haftada 20 ders olan programların sabahtan ve öğleden sonra seçenekleri mevcuttur. Haftada 20 ve 28 ders seçenekleri tüm şubelerde sunulurken, haftada 22 ders seçeneği sadece Amerika şubelerinde mevcuttur.

24 hafta ve üzerinde süre ile bir genel İngilizce programına katılmak istiyorsanız, daha uygun fiyat seçeneği sunan Uluslararası Sömestr Kurslarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca San Francisco şubesinde sunulan programa katılanlar, isterlerse partner kolej ve üniversitelere sınavsız geçiş hakkı elde edebilirler.

Cambridge Sınavlarına Hazırlık

Cambridge sınavlarından hangisini alacağınıza bağlı olarak 4 farklı kurs bulunmaktadır. PET programında haftada 20 ders eğitim verilmektedir. Diğer programlarda 20 ve 28 ders seçenekleri mevcuttur. Sınıflar ortalam 12 kişiliktir.

Cambridge PET sınavı orta altı (A2) ya da orta (B1) seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler için bir sınavdır. PET sınav hazırlık kursu sadece St Giles Eastbourne kampüsünde sunulmaktadır. 4 haftalık bir programdır.

Cambridge FCE sınavı orta (B1) ya da orta-üstü (B2) seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler için bir sınavdır. FCE sınav hazırlık kursu sadece St Giles’ın tüm şubelerinde mevcuttur. Program 6 – 12 hafta arasında sürmektedir.

Cambridge CAE sınavı orta-üstü (B2) ya da ileri (C1) seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler için bir sınavdır. CAE sınav hazırlık kursu sadece St Giles’ın tüm şubelerinde mevcuttur. Programa 8 – 12 hafta arasında katılabilirsiniz.

Cambridge CPE sınavı ileri (C1) ya da uzman (C2) seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler için bir sınavdır. CPE sınav hazırlık kursu sadece St Giles Brighton, Londra merkez, San Francisco ve New York kampüslerinde mevcuttur. 8 – 12 haftalık bir programdır.

IELTS Sınav Hazırlık

IELTS sınav hazırlık programı St Giles İngiltere ve Vancouver şubelerinde sunulmaktadır. Programa katılabilmek için en az orta (B1) seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekir. Programa 4 – 12 hafta süre ile katılabilirsiniz. Program kapsamında haftada 20 ya da 28 ders eğitim alabilirsiniz. Dersler 50 dakikadır ve sınıflar ortalama 12 kişiliktir. Programın belirli başlangıç tarihleri vardır.

TOEFL Sınav Hazırlık

TOEFL sınav hazırlık programına St Giles Brighton, Londra merkez, New York, San Francisco ve Vancouver şubelerinde katılabilirsiniz. Program kapsamında haftada 20, 22 (sadece Amerika şubeleri için) ya da 28 ders seçenekleri mevcuttur. Programa katılabilmek için en az orta (B1) seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekir. Program süresi 4 haftadır. Dersler 50 dakikadır ve sınıflar ortalama 12 kişiliktir. Programın belirli başlangıç tarihleri vardır.

TOEIC Sınav Hazırlık

TOEIC sınav hazırlık programına St Giles New York, San Francisco ve Vancouver şubelerinde katılabilirsiniz. Vancover’da haftada 20 ya da 28, Amerika şubelerinde ise haftada 22 ya da 28 ders alabilme imkanınız mevcuttur. Programa katılabilmek için en az orta (B1) seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekir. Program süresi 4 haftadır. Dersler 50 dakikadır ve sınıflar ortalama 12 kişiliktir. Programın belirli başlangıç tarihleri vardır.

İşletme bölümleri için Üniversite Hazırlık Kursu

Orjinal adı ile University Foundation Business Course sadece St Giles Brighton kampüsünde sunulmaktadır. Akademik olarak kabul alabilen öğrenciler, partner okullara herhangi ek bir İngilizce sınavına tabi tutulmaksızın geçiş yapabilirler. En fazla 12 kişilik sınıflarda haftada 30 ders eğitim verilen programa IELTS 5,5 skoruna sahip öğrenciler 24, IELTS 5,0 skoruna sahip öğrenciler ise 36 hafta süre ile katılabilirler. Programın belirli başlangıç tarihleri vardır.

Program kapsamında akademik İngilizce eğitiminin yanı sıra işletmeye yönelik 8 farklı konu ele alınmaktadır. Bu konular; İşletme temelleri, Organizasyon, Ekonomi, Pazarlama, Yönetim, Muhasebe ve Finans, İşyerindeki Çalışanlar ve Uluslararası İşletme’dir.

Partner Üniversiteler; University of Sussex, the University of Winchester, University of Chichester, University of Brighton, Oxford Brookes University, University of East London ve Plymouth University.

Kanada Üniversitelerine Geçiş Programı

St Giles Vancouver kampüsünde sunulan University Pathway Program, Kanada’da akademik eğitimine devam etmek isteyen öğrenciler için çok iyi bir seçenektir. Anlaşmalı kolej ve okullara sınavsız geçiş hakkı sağlayan program 16 hafta sürmektedir. Programa katılabilmek için en az orta-üstü (B2) seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız beklenir. Haftada 28 ders eğitim vardır. Sınıflar en fazla 12 kişiliktir. Programın belirli başlangıç tarihleri mevcuttur.

İş İngilizcesi

Bilinen adı ile Business English programı sadece Vancouver kampüsünde sunulmaktadır. Haftada 28 ders eğitim verilen program toplam 4 hafta sürmektedir. Programa katılabilmek için en az orta (B1) seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Program kapsamında iş hayatında gerekli olan kelime ve terimler, kültürel farklılıkları anlama, pazarlama ve satış dili ve müzakere gibi konular ele alınmaktadır. Programın belirli başlangıç tarihleri vardır.

İş için İngilizce

Bu programın İş İngilizcesi programından farkı haftada 20 ders genel İngilizce + 8 ders iş İngilizcesi şeklinde sunuluyor olmasıdır. Program tüm İngiltere ve Amerika şubelerinde mevcuttur. Programa 2 ile 12 hafta arasında katılabilirsiniz. Programa katılabilmek için en az orta (B1) seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Program her pazartesi başlamaktadır.

Akademik Amaçlar için İngilizce

San Francisco ve New York şubelerinde sunulan bu program haftada 20 ders akademik İngilizce + 8 ders genel İngilizce ya da haftada 22 ders akademik İngilizce şeklinde sunulmaktadır. Program süresi 8 haftadır. Programa katılabilmek için en az orta (B1) seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Programın belirli başlangıç tarihleri vardır.

Genel İngilizce + Turizm İngilizcesi

Brighton ve San Francisco kampüslerinde sunulan bu program kapsamında haftada 20 ders genel İngilizce, 8 ders turizm için İngilizce olmak üzere toplamda 28 ders eğitim verilmektedir. Program 4 haftalık bir programdır. Programa katılabilmek için en az orta (B1) seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Programın belirli başlangıç tarihleri vardır.

Genel İngilizce + Sanat ve Tasarım için İngilizce

Londra Highgate ve San Francisco kampüslerinde sunulan bu program kapsamında haftada 20 ders genel İngilizce, 8 ders sanat ve tasarım için İngilizce olmak üzere toplamda 28 ders eğitim verilmektedir. Program 4 haftalık bir programdır. Programa katılabilmek için en az orta (B1) seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Programın belirli başlangıç tarihleri vardır.

Genel İngilizce + Londra

Tüm yıl boyunca sunulan program Londra Highgate şubesinde mevcuttur. Her seviyeden öğrencinin katılabildiği program kapsamında öğleden sonraları haftada 20 ders İngilizce eğitiminin yanı sıra Londra’nın ünlü bölgelerine geziler de sunulmaktadır. Programa 1 ile 4 hafta arasında katılabilirsiniz.

Platinum Kurslar

21 yaş ve üzeri kişilere özel olan programlardır. Kayıtlı öğrenciler genellikle 30 – 55 yaş arasındadır. Brighton, Londra merkez, New York, San Francisco ve Vancouver kampüslerinde mevcuttur. En fazla 5 kişilik olan özel sınıflarda eğitim verilmektedir. Orta altı (A2) ve üzerinde olan tüm öğrenciler istedikleri kadar süre ile kayıt yaptırabilirler.  Programlar her pazartesi başlamaktadır.

Yaz Okulları

8 – 17 yaş arasındaki öğrencilere özel programlar haftada 20 ya da 25 ders genel İngilizce’nin yanı sıra çeşitli gezi, sosyal aktivite ve sportif ve sanatsal faaliyetleri içermektedir. Programlar eğitim, konaklama, yeme içme, gezi ve faaliyetler ve transferler dahil şekilde sunulmaktadır. Genellikle yaz aylarında mevcuttur.

Program lokasyonları;

University of Cambridge, Cambridge – İngiltere

The King’s School, Canterbury – İngiltere

University College London, Londra – İngiltere

University of Westminster, Londra – İngiltere

University of Nottingham, Nottingham – İngiltere

Southampton Solent University, Southampton – İngiltere

The Admiral Farragut Academy, Florida – USA

Barnard College, New York – USA

San Diego State University, California – USA

California State University, California – USA

University of British Columbia, Vancouver – Kanada

St Andrew’s College, Toronto – Kanada

Aile Programları

7 – 15 yaş arasında çocuğu olan ve çocuğu ile birlikte hem eğitim alıp İngiltere’yi gezmek isteyen aileler için hazırlanmış bir programdır. Brighton ve Londra merkez kampüslerinde sunulmaktadır. Program kapsamında genel İngilizce (20 ders) eğitimin yanı sıra, 3 öğleden sonra aktivitesi ve hafta sonları 1 tam gün gezi de mevcuttur.

Teacher Training Kurslar

St Giles bünyesinde İngilizce öğretmenliğine yönelik çeşitli programlar mevcuttur;

Cambridge CELTA – Brighton, Londra Highgate, San Francisco ve New York şubelerinde mevcuttur.

Trinity Certificate TESOL – Eastbourne ve Londra merkez şubelerinde mevcuttur.

DELTA Module 1 ve Module 2 – Brighton şubesinde mevcuttur.

St Giles Teachers of English Course – Brighton, Eastbourne, Londra merkez, Londra Highgate ve San Francisco şubelerinde mevcuttur.

Cambridge TKT (Teaching Knowledge Test) - Brighton şubesinde mevcuttur.

Cambridge ICELT (In-service Certificate in English Language Teaching) - Brighton şubesinde mevcuttur.

Yukarı