EğitimAL

Sprachcaffe Language Plus

; 6 Okul Listeleniyor

Dil öğrenmek ve boş zamanlarının keyfini çıkarmak isteyenler için harika bir kurstur. Günder 4 ders eğitim, etikili öğrenmeyi garantiler ve öğleden sonraları kültürel, sosyal ve sportif aktiviteler için yeterli zaman kalmasını sağlar. Standart kurslara minimum katılım süresi 2 haftadır.

Yoğun Kursu (Haftada 30 ders)

Yoğun kurslar kısa sürede hızlı ilermek ve dili akıcı şekilde kullanabilmek isteyen öğrenciler için idealdir.

Süper Yoğun Kurs (Haftada 40 ders)

Bu kurs kendisini gerçekten akademik olarak zorlamak isteyen öğrenciler için idealdir. Bu kursta öğrenciler hafta içi her gün, günde 8 ders alırlar. Bu kurs özellike üniversiteye kabulleri için dil sınavına hazırlanan öğrencilere tavsiye edilmektedir.

İş Yaşamı için Dil Kursu (Haftada 30 ders)

Bu kurs, yabancı dili günlük iş yazışmaları için kullanmaya ihtiyaç duyan öğrenciler ve profesyoneller için idealdir.

Kurs, günde 4 ders standart kurs ve 2 drs iş yaşamı için özelleştirilmiş kurs ile toplamda 6 dersten oluşur.

Bire Bir Ders

Bire bir dil eğitimi, yabancı dil öğrenmenin ya da öğrendiğiniz dili geliştirmenin en yoğun ve hızlandırılmış şeklidir. Derslerin içeriği tamamen sizin ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda oluşturulmaktadır. Saatler esnek olduğu için size başka bir kurs seçeneği ile beraber kayıt olma seçeneği sunmaktadır.

FCA, CAE Hazırlık

Cambridge ESOL sınavları dünya çapında nitelikli dil becerisinin kanıtı olarak eğitim kurumları ve şirketler tarafından kabul edilmektedir. Bu sınavlara hazırlık programları Sprachcaffe Malta, Brighton, Londra ve New York kampüslerinde sunulmaktadır.

IELTS Hazırlık

Standart Kursu (Haftada 20 ders)

IELTS, dünya genelinde İngilizce yeterliliği ölçen sınavdır. Dünya çapında üniversiteler, göçmen büroları, hükümet organları, meslek kuruluşları ve şirketler tarafından kabul edilmektedir. IELTS hazırlık kursları Sprachcaffe Londra, Malta ve Kanada okullarında sunulmaktadır.

TOEFL Hazırlık

Öncelikli olarak üniversite başvuru gerekliliği olarak talep edilen sınav binlerce üniversite tarafından kabul edilmektedir. Sınava hazırlık kursumuz ihtiyacınız olan puanı almanızda size yardımcı olacaktır. TOEFL hazırlık kursu Sprachcaffe Amerika kampüslerinde sunulmaktadır.

TestDAF / DSH Sınav Hazırlık

TestDAF / DSH Almanya’da eğitim almak veya Almanca dil yeterliliğini belgelemek isteyen kişiler için Almanca dil sınavıdır. Test sonuçları Common European Framework tarafından belirlenen B2-C1 arasındaki eşdeğer üç seviyeye ayrılmaktadır. TestDAF / DSH hazırlık kursu Frankfurt ve Düsseldorf kampüslerinde sunulmaktadır.

DELE Sınav Hazırlık

DELE, İspanyol Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan ve İspanyolca’da yetkinlik derecesinde resmi bir denklik sunan İspanyolca dil sınavdır. DELE’nin üç farklı seviyesi vardır; ‘Certificado Inicial’, ‘Diploma Basico’ ve ‘Diploma Superior’. DELE hazırlık kursu Sprachcaffe Madrid, Malaga ve Barcelona kampüslerinde sunulmaktadır.

DELF Sınav Hazırlık

DELF, Fransız Eğitim Bakanlığı’nin akademik ve profesyonel amaçlı kabl ettiği tek resmi Fransızca dil sınavıdır. Modüler sistem ünitelere dayalıdır ve bu da adayın dil yeteneğini en iyi şekilde ölçmeyi sağlar. DEFL hazırlık kursları Sprachcaffe Paris ve Nice kampüslerinde sunulmaktadır.

CILS Sınav Hazırlık

CILS, İtalyanca orta üstü seviyesi için yapılan resmi bir dil sınavıdır. İtalyan hükümeti tarafından tanınan ve yabancı öğrencilerin üniversiteye girişlerinde geçerliliği olan bir sınavdır. CILS sınav hazırlık kursu, Sprachcaffe Floransa ve Roma kampüslerinde sunulmaktadır. 

Yukarı