Oxford International

; 6 Okul Listeleniyor

OXFORD INTERNATIONAL (UIC) Dil Okulları 24 yıllık tecrübesi ile 3 farklı ülkede 7 farklı lokasyonda İngilizce eğitimi vermektedir. Tüm lokasyonlarda Genel İngilizce programı mevcut olup, bunun dışında kalan programların hangi kampüslerde verildiği ayrıca aşağıda belirtilmiştir.

Genel İngilizce

Başlangıç (Beginner) seviyesinden itibaren ve minimum 16 yaş şartı ile sunulan bu genel program haftalık ders saati sayısına göre farklı alt gruplara ayrılmakta;

Sabahtan 20 ders (Morning 20); haftada 20 ders- 15 saat sunulan programda dersler sabah 09:00-12:30 saatleri arasında işlenmekte.

Sabahtan 30 ders (Morning 30); haftada 30 ders (45dk/ders) sunulan programda dersler sabah 09:00-14:30 saatleri arasında işlenmekte.

Öğlen 20 ders (Afternoon 20); ); haftada 20 ders- 15 saat sunulan programda dersler öğleden sonra 13:00-16:30 saatleri arasında işlenmekte.

Tam Gün Yoğun ( Full-day Intensive); haftada 40 ders- 30 saat sunulan programda dersler gün boyu 09:00-16:30 saatleri arasında işlenmekte.

Özel Ders (Private Tuition); haftada 30 dersin özel olarak birebir işlendiği bu program öğleden sonralarından işlenmekte.

Sınav Hazırlık (Exam English) –İngiltere Kampüslerinde

IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık derslerinin verildiği bu modülde, akademik kompozisyon yazma, okuma teknikleri, akıcı konuşma, metin dinlemenin geliştirilmesi ve sınavda zamanın daha verimli kullanılması gibi konular işlenmekte.

IELTS 20, IELTS 30, Cambridge 20, Cambridge 30 gibi 20 ders ve 30 derslik versiyonlar mevcut. Modüllerin tamamı sabah 09:00’da başlıyor.

İngilizce & Kolej Dersleri ( English with Specialism) – Oxford Kampüsünde

Bu program haftada 20 yada 30 derslik genel ingilizce programının, Oxford Tutorial College’da haftada minimum 1 saatten maksimum 15 saate kadar farklı fakültelerde alınan derslerle zenginleştirildiği bir program. Sunulan derslerin konu başlıklarına örnek vermek gerekirse; uluslararası ilişkiler, hukuğa giriş, uluslararası işletme yönetimi, sanat, mimarlık, muhasebe, medya çalışmaları vb.

İş İngilizcesi ( Business English) – Londra & Greenwich Kampüslerinde

Genel İngilizcenin yanısıra iş yaşantısında kullanıma uygun ve pratik eğitimler sunulan programda, İngilizce özgeçmiş hazırlama, sunum yapma, resmi yazışma metodları; finans, muhasebe, İK gibi konularda pratik İngilizce eğitimi verilmektedir.

TESOL Sertifika Programı –İngiltere Kampüslerinde

Dört haftalık programda Advanced (IELTS) seviyede İngilizce istenmekte. İngilizce öğretimine dair konuların işlendiği sertifika ile çeşitli kurumlarda İngilizce eğitmenliği yapmanız mümkün.

Seçmeli & İngilizce – Kanada Kampüslerinde

Genel İngilizce programından farklı olarak, çeşitli konu başlıklarında sunulan alt programlar ile kişiler seçtikleri programın içeriğine uygun olarak İngilizce seviyelerini farklı alanlarda yükseltebilirler. Bu programlar haftada 5 ders olarak sunulmakta olup aşağıdaki gibidir;

Pratik İngilizce (Fluency; Konuşma pratiğini ve dinleme yeteneklerinizi ilerletebilirsiniz.

İş İçin İngilizce / TOEIC; Öğrenmiş olduğunuz İngilizceyi iş yaşantınızda kullanımınızı nasıl artırabileceğiniz öğrenebileceğiniz program ayrıca TOEIC sınavına da hazırlık sağlamakta.

Akademik Yazma & Konuşma; Akademik yaşantıda ihtiyacınız olan resmi yazışma, rapor yazım teknikleri, münazara teknikleri gibi konularda ilerlemek isteyen öğrenciler için tasarlanmış bir program.

Akademik Okuma & Yazma; Akademik metinlerin okunması ve akademik yayın hazırlama tekniklerinin sunulduğu program.

TOEFL; TOEFL sınavına hazırlık programı.

Cambridge;FCE, CAE ve CPE gibi Cambridge sınavlarına hazırlığın sunulduğu program

IELTS; IELTS sınavına hazırlık programı.

Yukarı