New College Group

; 3 Okul Listeleniyor

Kolej Manchester ve Liverpool şehirlerinin tam merkezinde yer almaktadır. 2012 yılıdna yenilenen koley, yeni görünümüyle de tam donanımlı dersliklere sahiptir. Özellikle uluslararası öğrenciler için farklı kültürlerin tanınması, dil öğrenimiyle beraber yaratıcılığın da geliştirilmesi açısından oldukça verimli bir mimari tasarıma ve öğretim sistemine sahiptir. New College Group'un sunduğu genel ingilizce kursları, iş ingilizcesi kursları ile İngilizce bilginizi geliştirebilirsiniz. Bunun dışında IELTS gibi önemli sınavlar için de hazırlık imkanınız bulunmaktadır. 

NCG tüm öğrencilere dil öğreniminin dışında uluslararası öğrencilerin birbiriyle tanışıp kaynaşmasını sağlayacak imkanlar da sunmaktadır. Zengin ve heyecan verici aktiviteler, İngiltere'nin zengin tarihi mirasını keşfetmenin yanı sıra, müzelere, galerilere geziler düzenlenmektedir ve farklı sporların, sosyal aktivitelerin yer aldığı etkinlikler düzenlenmektedir. 

NCG'de İngilizce öğrenimi görürken farklı konaklama seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Aile yanında konaklayarak İngilizce pratik yapabilir, İngiliz kültürünü tam olarak yaşayabilirsiniz. Dilerseniz de öğrenci yurdunda kalıp farklı arkadaşlıklar edinebilir, özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz. 

NCG'ye akredite veren kuruluşlar şunlardır;

- Private Further Education

- EnglishUK Member

- British Council

Yukarı