EğitimAL

MLS International College

; 1 Okul Listeleniyor

BBSI

Bournemouth Business School International ya da bilinen adı ile BBSI, İngiltere’nin en güzel şehirlerinden biri olan Bournemouth şehrinde, şehir merkezinde yer almaktadır.

BBSI EĞİTİM PROGRAMLARI

Genel İngilizce

Genel İngilizce programları öğrencilerin İngiizce seviyelerini ileriye taşımak amacına sahip programlardır. Programlar kapsamında dil bilgisi, kelime bilgisi, okuma ve yazma becerileri, dinleme, konuşma ve telaffuz becerileri konusunda eğitim verilmektedir. Programlar her pazartesi başlar. Programa 18 yaş ve üzeri öğrenciler kabul edilmektedir. BBSI genel İngilizce programlarına başlangıç seviyesindeki öğrencileri kabul etmemektedir.

Program 4 alt programa ayrılır;

GE20 – haftada 20 ders eğitim verilen programdır.

GE24 – haftada 24 ders eğitim verilmektedir. 20 derslik kısmı GE20 ile aynıdır. 4 ders ise GE20 bünyesinde sunulan okuma, yazma, dinleme ve konuşma alanlarından birinde ek ders alma imkanı sağlanmaktadır.

GE30 – haftada 30 ders eğitim verilmektedir. 20 derslik kısmı GE20 ile aynıdır. 10 ders ise GE20 bünyesinde sunulan okuma, yazma, dinleme ve konuşma ya da sınav hazırlık alanlarında ek ders alma imkanı sağlanmaktadır.

GE40 – haftada 40 ders eğitim verilmektedir. Program GE30 ile aynıdır, sadece haftalık ders sayısı (20 ders seçmeli) daha fazladır.

İngilizce & IELTS Hazırlık

Haftada 30 ya da 40 ders seçenekleri mevcuttur. Bu program kapsamında haftada 20 ders genel İngilizce’ye ek olarak, haftada 10 ya da 20 ders IELTS sınav hazırlık dersleri alırsınız. Programa katılabilmek için en az B1, orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Programa en az 4 hafta kayıt yaptırabilirsiniz. Programa her pazartesi başlayabilirsiniz.

İletişim ve Profesyonel Beceriler için İngilizce

4 ile 8 hafta arasında süren programa, her pazartesi başlayabilirsiniz. Programa kabul edilebilmek için en az orta-üstü (B2) seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekir. Program kapsamında haftada 34 ders eğitim verilmektedir, ders dağılımı şu şekildedir;

20 ders; iş görüşmesi, toplantılar, sunum becerileri, telefon konuşmaları, müzakere yetenekleri, rapor yazma, etik, pazarlama, yönetim, iş gezileri, vb konularda etkili İngilizce becerileri

4 ders; not alma, okuma ve özetleme, kritik düşünme, iş terimleri, kriz yönetimi, görüş bildirme gibi profesyonel alanlara İngilizce kullanımı

10 ders; seçmeli ders.

İş İngilizcesi

2 ile 32 hafta arasında katılınabilen program her pazartesi başlamaktadır. En az orta seviyede (B1) öğrencilerin katılabileceği bu programda, haftada 30 ders eğitim verilmektedir. 30 dersin 20 dersi yönetim, işletme, uluslarası ticaret ve satış, finans ve pazarlama konularında İngilizce kullanımı üzerine iken, 10 ders seçmeli olarak sunulmaktadır.

Mesleki Kurslar

4 ile 50 hafta arasında sunulan mesleki programlarda, öğrenci belirtilen alanda yeterlilik kazanma fırsatı yakalar. 
Eğitim sunulan alanlar;

Yönetim, Liderlik ve İnsan Kaynakları

Pazarlama, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler

Finans ve Finansal Hizmetler

Hukuk

Turizm Otelcilik

Fen Bilimleri, Matematik ve IT

Üniversite Yerleştirme Programı

Lisans seviyesinde 24 ile 50, lisans üstü seviyesinde ise 4 ile 50 hafta arasında verilen ön hazırlık kursları ile öğrencilerin anlaşmalı üniversitelere geçişi sağlanmaktadır.

Eğitim sunulan alanlar;

Yönetim, Liderlik ve İnsan Kaynakları

Pazarlama, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler

Finans ve Finansal Hizmetler

Hukuk

Turizm Otelcilik

Fen Bilimleri, Matematik ve IT

Kısa Dönem Mesleki Programlar

Eğitim verilen alanlar şunlardır;

Uluslararası Diplomatik Protokol

Adabı Muaşeret ve Protokol

Global Çalışmalar ve Anlaşmazlık Çalışmaları

Yönetim

İnsan Kaynakları Yönetimi

IK Eğitim Yöneticiliği

Proje Yönetimi

Kurumsal Sosyal Sorumluluklar

Organizasyon Yönetimi

Askeri İngilizce

Havacılık için İngilizce

Denizcilik için İngilizce

Lojistik: Depo ve Depo Yönetimi

Lojistik: Tedarik Zinciri Yönetimi

Lojistik: Satın Alma

Yukarı