EğitimAL

London School of Commerce

; 2 Okul Listeleniyor

London School of Commerce 1999 yılında kurulmuştur. Okulu ilk kez kuran 55 öğrenci; Avustralya, Charles Sturt University'de İşletme ve Programlama alanlarında lisans ve yüksek lisans yapmıştır. Tarih Ekim 2006'yı gösterdiğinde okul Cardiff Metropolitan University ile ortaklık yapmıştır.

London School of Commerce, Cardiff Metropolitan Üniversitesi'ne bağlı bir kuruluştur. ASIC ve Education UK tarafından akredite edilen kuruluş daha çok İşletme Yönetimi ve Bilgi Teknolojileri alanında eğitim vermektedir. Öğrenciler iki yıllık yoğunlaştırılmış bir eğitimle istedikleri alanda lisans derecesi elde edebilirler.

LSC, Londra kampüsünde 130'dan farklı ulustan öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Londra kampüsü haricinde Malta, Colombo, Kuala Lumpur, Dhaka, Belgrade ve Bangalore gibi dünyanın farklı lokasyonlarında da şubeleri bulunmaktadır.

London School of Commerce, Londra’da öğrenci dostu fiyatlar ve kaliteli  eğitim anlayışıyla, üniversite ve lisans eğitimi alabileceğiniz okullardan birisidir.

1999 yılında kurulan okulda School of Technology and Management ve School of Business and Law olmak üzere alt bölümler bulunmaktadır.

Üniversite bünyesinde 1100 master öğrencisi bulunmaktadır ve öğrencilerin çok büyük çoğunluğu da uluslararası öğrencidir. Okulu ayrıcalıklı kılan bir diğer özellik de uluslararası öğrencilere sunulan fiyat politikasıdır. Avrupa’nın bir çok yerinde uluslararası öğrencilere sunulan fiyatlar daha fazlayken bu okulda uluslararası öğrenciler ve Avrupa Birliği vatandaşı öğrenciler aynı fiyata eğitim almaktadırlar.

Yukarı