Kings Education

; 20 Okul Listeleniyor

Kings Education genel İngilizce ve çeşitli konu başlıkları dahilinde işlenen İngilizce programlarının yanısıra ABD ve İngiltere’de üniversitelere yönelik university pathway programları da sunmaktadır.

English Plus Art & Design (İngilizce & Sanat)

Sanat üzerine çalışmaları bulunan yada hedefleyen öğrencilerin yanısıra herhangi bir sanat dalında portfolyo hazırlayan öğrenciler için ideal bu programa 16 yaş üstü, minimum Elemantary seviyesindeki kişiler katılabilir. Londra ve Oxford’da sunulan programda haftalık 15 saatlik genel İngilizce eğitiminin yanısıra haftada 6 saat stüdyo çalışmaları mevcut olup, öğrencilerin buna ilaveten haftada 8 saat stüdyoda proje çalışmalarını sürdürmeleri amaçlanmıştır. Çalışılan sanat dalları; resim, çizim, heykeltraşlık, fotoğrafçılık, 3D design, moda&tekstil’den oluşmaktadır.

Vacation Course (Yaz Kampı)

16 yaş ve üzerindeki öğrencilerin katılabileceği bu program, Amerikadaki lokasyonlarda sunulmaktadır. Genel İngilizce eğitiminin yanısıra sportif, kültürel ve sanatsal aktivitelerin de program dahilinde sunulduğu ve ilave olarak haftasonu ve haftaiçi civardaki turistik yerlere gezilerin düzenlendiği bu program İngilizce eğitimine ilave olarak gençlerin grup olarak eğlendiği yaz kampı olarak düşünülebilir.

English Plus Entrepreneurship (İngilizce & Girişimcilik)

Boston’da sunulan ve minimum lower intermediate seviyesi istenen bu program Genel İngilizce eğitiminin girişimcilik üzerine eğitimler, geziler, seminerler ve atölye çalışmaları ile zenginleştirildiği bir programdır. Program dahilinde lokal girişimcilerden seminerler, çeşitli firmalara ve üniversitelere geziler mevcuttur. Sunum yapma, iş ingilizcesi, iş planı yazma gibi konuları kapsayan program iş hayatına atılmayı düşünen gençlere farklı bir bakış açısı katabilir.

TOEFL iBT Preparation ( TOEFL iBT Hazırlık)

Akademik hayatlarına devam etmek için TOEFL skoruna ihtiyaç duyan öğrencilere yönelik bu program minimum Intermediate olan öğrenciler için Boston, LA ve New Jersey’de sunulmaktadır. TOEFL iBT sınavına yönelik taktik hazırlığın sunulmasının yanısıra deneme sınavları da mevcuttur.

Vacation TOEFL (TOEFL Hazırlık)

Akademik hayatlarına devam etmek için TOEFL skoruna ihtiyaç duyan öğrencilere yönelik bu program minimum Intermediate olan öğrenciler için Boston, LA ve New Jersey’de sunulmaktadır. TOEFL sınavına yönelik taktik hazırlığın sunulmasının yanısıra deneme sınavları da mevcuttur.

IELTS Preparation (IELTS Hazırlık)

Londra, Bournemouth ve Oxford merkezlerinde sunulan bu programda 15 saatlik genel İngilizceye ilave olarak haftada 8 saat sınav hazırlık dersleri verilmektedir. Özellikle İngiliz üniversitelerine girişte istenen IELTS sınavı için seviyelerini yükseltmek isteyen öğrenciler bu programa kaydolabilir. Programa giriş için istenen seviye minimum intermediate.

English Plus British Culture and History (İngilizce & İngiliz Kültürü ve Tarihi)

Bournemouth’ta sunulan haftada 28 derslik bu program, genel İngilizce derslerinin yanısıra İngiliz kültürü ve tarihi üzerine de derslerin sunulduğu bir programdır. İngiliz kültürünü daha yakından tanımak, genel kültürünü artırmak isteyenlerin katılabileceği programa giriş seviyesi minimum lower intermediate.

Vacation Plus Film ( Hollywood’da İngilizce)

Los Angeles’ta sunulan 3 haftalık program, Amerikan film endüstrisinin kalbi Holywood’u yakından tanımak isteyenler için mükemmel bir fırsat. Film yapımcılığı ve sinemografi üzerine İngilizce eğitimin verildiği programda, öğrenciler program süresince aldıkları eğitimlerin de yardımı ile kurs bitiminde kendi çektikleri kısa filmlerini bitirme ödevi olarak sunuyorlar. Programa giriş seviyesi minimum lower intermediate.

English Plus Film ( İngilizce & Sinema)

Los Angeles’ta sunulan program genel İngilizcenin yanısıra film yapımcılığı, senaryo yazımı, oyunculuk ve prodüksiyon üzerine de derslerin verildiği bir program. Film stüdyolarına gezilerin düzenlendiği, oyuncular, yönetmenler ve yapımcılarla söyleşilerin düzenlendiği program kariyerlerini sinema endüstrisinde devam ettirmek isteyen öğrenciler için mükemmel! Programa katılan öğrenciler için Kings Education ve New York Film Academy ve LA Film School arasında geçiş anlaşmaları da mevcut.

Intensive Course ( Yoğun İngilizce)

Haftalık 28 saat olan bu programın 20 saatini Genel İngilizce oluştururken 8 saati ise seçmeli derslerden (special interest) oluşmakta. İlgi alanınıza göre sunulmuş olan 20’den fazla konu başlığından seçim yaparak eksik olduğunuzu hissetttiğiniz, yada en ileri seviyeye taşımak istediğiniz noktaları güçlendirebilirsiniz. Hukuk İngilizcesinden, konuşma ve kelime dağarcığına, havacılık ingilizcesinden Amerikan yada İngiliz kültürüne kadar bir çok konu başlığı mevcut.

English Plus Business and Finance ( İngilizce & İşletme ve Finans)

Bournemouth ve Londra’da sunulan program için minimum lower intermediate seviyesi gerekiyor. Öğleden önce alınan genel İngilizce derslerine ilave olarak öğleden sonraları işletme ve finansa dair çeşitli konularda dersler verilmekte ve münazaralar yapılmakta. Bunlara ilaveten önde gelen çeşitli finans kuruluşlarına da (Londra Metal Borsası- LME, Lloyd Bankası, İngiltere Bankası – Bank of England vb) geziler düzenlenmekte.

Cambridge English: Advanced (CAE Sınav Hazırlık)

CAE sınavına (Cambridge English:Advanced) hazırlanmak isteyen öğrenciler için sunulana programa upper-inter ve pre-advanced seviyesindeki kişiler katılabiliyor. CAE sınavı genel olarak akademik kurumların istediği bir sınav olsa da, yurtdışı merkezli firmalarda çalışmak isteyen kişilerin de gereksinim duyabileceği bir sınav. Program 20 saat normal ve 28 saat yoğun olmak üzere iki şekilde sunuluyor.

Compact Course ( Yarım Gün Programı)

Haftada 20 derslik (15 saat) bu program İngilizce eğitimi alırken bulundukları çevreyi daha fazla gezmek daha yakından tanımak isteyenler için ideal. Yaz aylarında sabahtan ders alabileceğiniz gibi, öğleden sonra olacak şekilde de düzenleme şansınız var.

Super Intensive IELTS ( Yoğun IELTS Hazırlık)

Akademik IELTS sınavına ( IELTS AT) kısa bir sürede maksimum verimlilikte hazırlanmak isteyen öğrenciler için hazırlanmış haftada 32 derslik sınav hazırlık programı.

Cambridge English: First (CFE Sınav Hazırlık)

CFE sınavına( Cambridge English:First) hazırlık sunan olan bu modülde minimum intermediate seviyesi gerekli. Gerek akademik gerekse de profesyonel kariyer için CFE sınav skoruna ihtiyaç duyanlar için tasarlanmış 20 yada 28 derslik bir program.

Intensive 25+ (25 yaş üstü Profesyonel İngilizce)

Sadece Los Angeles’ta sunulan program 25 yaş üstü kişilere özel hazırlanmış bir İngilizce programı. Program genel İngilizcenin yanısırıa profesyonel kariyer için de çeşitli dersler içermekte. Bu dersler ile profesyonel iş hayatınızda işinize yarayacak bir çok konuda İngilizce olarak eğitim almanız mümkün: Girişimcilik, Küçük İşletmelerde Yönetim, Organizasyon Yönetimi, Müzakere Teknikleri vb.

English Plus Law (İngilizce & Hukuk)

Londra kampüsünde sunulan programda Genel İngilizce’ye ilave olark Hukuk İngilizcesi ve çeşitli hukuk konularında dersler verilmekte: İş hukuku, mülkiyet hukuku, AB hukuku vb.

Yukarı