EğitimAL

King George International College

; 1 Okul Listeleniyor

Genel İngilizce

KGIC’de bireysel ihtiyaçlarınıza uygun şekilde özelleştirilmiş esnek bir seviye sistemi vardır. Pazartesiden perşembeye 9:00 –16:00, cuma günleri ise sabah 9:00 – 14:30 saatleri arasında eğitim verilen genel İngilizce programı, öğrencilere her pazartesi başlama imkanı vermektedir. Genel İngilizce programı tüm KGIC kampüslerinde sunulmaktadır.

IELTS Sınav Hazırlık Programı

4 – 12 hafta arasında süren bu programa Surrey hariç tüm kampüslerde katılabilirsiniz. Pazartesiden perşembeye 9:00 – 15:30, cumaları ise 9:00 – 14:30 arasında eğitim verilmektedir. Programa katılabilmek için en az KGIC 2 (orta seviye) seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

TOEFL Sınav Hazırlık Programı

4 ya da 8 hafta süre ile katılabileceğiniz TOEFL Sınav Hazırlık Programı, KGIC’nin Vancouver kampüsünde sunulmaktadır. Program kapsamında pazartesiden perşembeye 9:00 – 15:30, cumaları ise 9:00 – 14:30 arasında eğitim verilmektedir. Programa katılabilmek için en az KGIC 3 (orta üstü) seviyesini tamamlamış olmanız ya da bu seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

Cambridge ESOL FCE Sınav Hazırlık Programı

Sadece Vancouver kampüsünde sunulan bu programa 4, 8 ya da 12 hafta süre ile katılabilirsiniz. Programa katılabilmek için KGIC’de en az seviye 4 tamamlanmış olmalı ya da bir İngilizce dil sınavından eşdeğer bir skor alınmalıdır. Program kapsamında pazartesiden perşembeye 9:00 – 15:30, cumaları ise 9:00 – 14:30 arasında eğitim verilmektedir.

Power Speaking and Modern Media

KGIC2nin tüm şubelerinde sunulan bu programa 4 ya da 8 hafta süre ile katılabilirsiniz (Vancouver ve Toronto’da 4 hafta seçeneği mevcut değildir.). Program kapsamında etkili konuşma ve medyaya giriş, popüler kültür, haberler ve gazetecilik, televizyon, etkili konuşma ve stereotipler, reklamcılık, müzik ve film ve belgeseller konuları ele alınmaktadır. Programa katılabilmek için en az KGIC seviye 3ü tamamlamış olmanız gerekir. Program kapsamında pazartesiden perşembeye 9:00 – 15:30, cumaları ise 9:00 – 14:30 arasında eğitim verilmektedir. Program sonunda 4 hafta süre ile katılanlara sertifika, 8 hafta süre ile katılanlara ise diploma verilmektedir.

BE İş İngilizcesi

Toronto, Vancouver ve Victoria kampüslerinde sunulan bu programa 4, 8 ya da 12hafta süre ile katılınabilir. Programa katılabilmek için en az KGIC seviye 4ü tamamlamış olmanız gerekmektedir. Program kapsamında pazartesiden perşembeye 9:00 – 15:30, cumaları ise 9:00 – 14:30 arasında eğitim verilmektedir. Program sonunda 4 hafta süre ile katılanlara sertifika, 8 hafta süre ile katılanlara ise diploma verilmektedir. 12 hafta süre ile katılanlar ise 4 hafta uygulamalı stajla birlikte 12 haftalık bir diploma sahibi olurlar. Program kapsamında ele alınan konular şu şekildedir; bir kariyer oluşturma – işyerinde ilişkiler kurma, bilgi teknolojisi – işletmeler arasında iletişim, kalite – kültürel anlaşmalar ve e-posta yazışmaları, geribildirim – sunumlarla liderlik ve yönetim becerileri, daha fazla satış – müşteriler ve uluslararası piyasalar, ofis davranış kuralları, yeni iş – operasyonlar ve sözleşme müzakereleri, finansal kontrol – bankacılık, telefon görüşmeleri ve yatırım, adil ticaret – uluslararası anlaşmalar ve ticaret. Ayrıca program öğrencilerin Cambridge University Business English Certificate (BEC) sınavına hazırlanmaları konusunda da yardımcı olmaktadır.

Üniversite Geçiş Programları

IEPE ve EPE olmak üzere öğrencinin seviyesine göre 2 farklı üniversite hazırlık programı sunulmaktadır. Bu programlara katılan öğrenciler, anlaşmalı okullara sınavsız direk geçiş hakkı elde etmektedir. Programların her birine 4, 8 ya da 12 hafta süre ile katılınabilir. Programlara katılabilmek için belli bir seviyede İngilizce bilgisi gerekmektedir. Program kapsamında pazartesiden perşembeye 9:00 – 15:30, cumaları ise 9:00 – 14:30 arasında eğitim verilmektedir. IEPE ve EPE programları Surrey hariç tüm kampüslerde sunulmaktadır.

Çocuklar ve Gençler için Programlar

KGIC, 8 yaş ve üzerindeki çocuk ve gençlere özel programlar da sunmaktadır. Bu programlar;

Toronto Yaz Eğlencesi – 12 – 17 yaş arası öğrencilere dünyanın en iyi üniversitelerinden University of Toronto kampüsü içerisinde sunulmaktadır.

Global Leader Yaz Kampı – 8 – 17 yaş arası öğrencilere, dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan University of British Columbia kampüsü içerisinde sunulmaktadır.

Trailblazers International – 15 – 22 yaş arası geçnlere yönelik olarak Vancouver’da sunulan bu program 4 hafta sürmektedir ve çeşitli outdoor aktiviteler içermektedir.

Good Time Surrey Summer Camp – 8 – 17 yaş arası öğrencilere yönelik bir programdır. Temmuz ve ağustos aylarında sunulmaktadır.

Surrey Kış Kampı – 8 – 17 yaş arası öğrencilere yönelik program Ocak ayında sunulmaktadır.

Surrey Aile Programları – Ailecek İngilizce öğrenmek için mükemmeldir.

Köprü Programı – Kanada’da bir liseye kabul almak isteyen öğrenciler için sınavsız direk geçiş imkanı sağlamaktadır.

Yukarı