EğitimAL

Kaplan International

; 28 Okul Listeleniyor

Tatilde İngilizce

Tatilde İngilizce programları, hem İngilizce öğrenmek hem de gittiğiniz ülkeyi keşfetmek için birebirdir. Hafif bir kurs programı sayesinde etrafı gezip görmek için vakit ayırabilirsiniz. En az 2 hafta süre ile kayıt yaptırabileceğiniz programda; haftada 5 gün, günde 4 derslik bir eğitim sunulmaktadır. Program tüm şubelerde sunulmaktadır ve her pazartesi başlar. Sınıflar ortalama 10, en fazla 15 kişiliktir.

Genel İngilizce

Genel İngilizce kursları, 4 temel dil becerisi olan okuma, yazma, dinleme ve konuşmayı içeren pratik İngilizce üzerine odaklanır. Bu kurslar, İngilizceyi çabuk ve etkili öğrenmeniz için yarı-yoğun bir program sunar. Aynı zamanda dil bilgisi kurallarını öğrenir, kelime dağarcığınızı geliştirirseniz. Resmi ve resmi olmayan tartışmalarda, mülakatlarda nasıl konuşmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Haftada 20 ders eğitim verilmektedir. Program tüm Kaplan şubelerinde sunulmaktadır, sadece Avustralya vize kuralları gereği Avustralya’daki şubelerde mevcut değildir. Her pazartesi başlayabilirsiniz. 16 yaş ve üzeri öğrenciler kabul edilmektedir. Sınıflar ortalama 10, en fazla 15 kişiliktir.

Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce kursları, dil öğrenmenin en önemli yönü üzerine odaklanır – okuma, yazma, dinleme ve konuşma. Bu kurslar, genel İngilizce kursları ile karşılaştırıldığında daha fazla ders sunar ve İngilizcede geliştirmek istediğiniz alanlar üzerinde özellikle durur. Hızlı ve etkili bir şekilde iletişim kurmak istiyorsanız, bunun en iyi yolu yoğun İngilizce kurslarıdır. Ayrıca günlük İngilizcede işinize yarayacak birçok kelimeyi ve dil bilgisi kuralını da öğrenmenizi sağlar. Seçmeli dersler, çeşitli uzmanlık konularını seçerek programı kendinize göre düzenlemenizi sağlar.

Program tüm şubelerde sunulmaktadır ve her pazartesi başlar. Sınıflar ortalama 10, en fazla 15 kişiliktir. Program kapsamında haftada 28 ders eğitim verilmektedir.

Perth ve Sidney Mainly kampüslerinde yoğun İngilizce akşam programı da mevcuttur.

Akademik Sömestr ve Akademik Yıl Programları

Akademik sömestr ve akademik yıl programları, uzun süreli İngilizcenizi yüksek bir seviyeye ulaştırmayı hedefleyen kurslardır. Akademik sömestr ve yıl kurslarını, genel veya yoğun İngilizce kurs formatında seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra özel olarak seçeceğiniz bir konuda da İngilizce bilginizi geliştirebilirsiniz. Akademik sömestr kursları 24 hafta, akademik yıl kursları ise 32 haftalık programlardır. Belirli başlangıç tarihleri vardır. Tüm şubelerde sunulmaktadır.

İş İngilizcesi

Uluslararası ticaret dünyasında, ticari seviyede İngilizce konuşmak, sosyal seviyede konuşmak kadar önemlidir. Ayrıca işverenler tarafından çok değerli sayılan, dünyanın her yerinde, daha yüksek bir maaş almanızı sağlayan bir yetenektir. Bu programda mektup, e-posta ve rapor yazma, toplantıları verimli bir şekilde yönetme, telefon konuşmalarını ve iş protokollerini anlama gibi çeşitli alanlarda yeteneklerinizi geliştirme fırsatı yakalarsınız. Pazarlama ve finans gibi alanlarda İngilizce bilginizi ilerletirsiniz. Programlar kapsamında haftada 28 ders eğitim verilmektedir.

Program her pazartesi başlamaktadır. 2 haftadan itibaren istediğiniz kadar süre ile (Avustralya’da en fazla 17 hafta) programa katılabilirsiniz. Programa katılabilmek için en az orta seviyede İngilize bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

Programın sunulduğu kampüsler; İngiltere’deki tüm kampüsler, Dublin, Melbourne, Brisbane, Vancouver, Toronto, Boston Fenway, Harvard Square, Northeastern University, NY Midtown, NY Empire State, NY SoHo, Seattle, Portland, San Francisco, Berkeley, San Diego, Santa Barbara City College, LA Westwood.

Yoğun İş İngilizcesi programında ise haftada 35 ders eğitim verilmektedir. Belirli başlangıç tarihleri vardır.

Programın sunulduğu kampüsler; Londra – Leicester Square, Auckland, Perth, Sidney – City, NY SoHo, San Francisco

Cambridge Sınav Hazırlık Kursu

Cambridge Sınav Hazırlık kursları, Cambridge sınavının yapısını detaylı bir şekilde anlamanızda ve sınava hazırlanmanızda size yardımcı olurken, aynı zamanda size en iyi sınav stratejilerini de öğretir. Kurs boyunca sınava hazırlanıp aynı zamanda İngilizcenizi de geliştirebilirsiniz. Programınız sırasında deneme sınavlarına katılabilir, en iyi sınav tekniklerini öğrenebilir ve böylece sınava en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Program kapsamında First Certificate (FCE), Certificate in Advanced English (CAE) ya da Certificate of Proficiency in English (CPE) sınavlarından herhangi birine hazırlanmayı seçebilirsiniz.

Programlara 2 ile 12 hafta arasında katılabilirsiniz. Programa katılabilmek için en az orta seviyede İngilizce bilmeniz gerekmektedir. Programa her pazartesi başlayabilirsiniz. Program kapsamında 20 ya da 28 ders eğitim verilmektedir. İngiltere ve İrlanda’daki kampüslerde 20 ders sınav hazırlık + 8 ders genel İngilizce eğitimi verilir. Sunulduğu kampüsler; Londra – Covent Garden, Cambridge, Edinburgh, Auckland, Perth, Sidney – City, Sidney – Mainly, Melbourne, Cairns, Brisbane, San Diego, Vancouver ve Toronto.

IELTS Sınav Hazırlık

Kaplan IELTS sınav hazırlık kursuna kaydolduğunuzda, sizi bu sınavda başarılı olmanız için gereken beceri, teknik ve cesaret ile donatacağız. IELTS hazırlık dersleri ve kişiselleştirilmiş yapısal çalışma size IELTS başarınızda yardımcı olacaktır.

Kaplan’da, yoğunluk derecesine göre 3 değişik IELTS hazırlık kursu sunmaktadır. Haftada 20 ders IELTS hazırlık + 8 ders genel İngilizce, haftada 28 ders IELTS hazırlık ya da haftada 20 ders genel İngilizce + 8 ders IELTS hazırlık. Programın belirli başlangıç tarihleri vardır. Programa katılabilmek için en az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Programa 2 ile 10 hafta arasında katılabilirsiniz.

Haftada 28 ders IELTS hazırlık kursu; Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada okullarında

Haftada 20 ders IELTS hazırlık + 8 ders genel İngilizce kursu; İngiltere ve İrlanda okullarında

Haftada 20 ders genel İngilizce + 8 ders IELTS hazırlık kursu; İngiltere, İrlanda ve Kanada okullarında sunulmaktadır.

TOEFL IBT ve Akademik İngilizce

Bu program ile TOEFL IBT sınavındaki 4 bölüme birden hazırlanırken, İngilizce konuşulan bir üniversitede başarılı olmak için gereken akademik İngilizce becerileri üzerinde de çalışma fırsatı yakalarsınız. Program her pazartesi başlamaktadır. Programa 4 ile 16 hafta arasında istediğiniz kadar süre ile katılabilirsiniz. Program kapsamında haftada 20 ders TOEFL IBT sınav hazırlık ve akademik İngilizce dersi alırken, haftada 15 saat yapısal çalışma seanslarında öğrendiklerinizi test etme şansı yakalarsınız. Programa katlabilmek için en az orta seviyede İngilizce bilmeniz gerekmektedir.

Programın sunulduğu kampüsler; Amerika’daki tüm kampüsler (LA Whittier College ve Santa Barbara City College hariç), Vancouver, Toronto ve Londra – Leicester Square.

GMAT ve GRE Sınav Hazırlık

GMAT ve GRE sınavları özellikle Amerika’da bir yüksek lisans programına katılmak isteyen öğrenciler tarafından alınması gereken sınavlardır. Kaplan GMAT ve GRE sınav hazırlık programları 12 haftalık programlardır. Programın belli başlangıç tarihleri vardır. Programa katılabilmek için en az orta- üstü seviyede İngilizce bilmeniz gerekmektedir. Programın ilk 6 haftasında haftada 28, son 6 haftasında ise haftada 31 saat eğitim görürsünüz.

Programın sunulduğu kampüsler; Berkeley, Boston Fenway, Boston Harvard Square, Chicago, Irvine Valley, LA Westwood, Miami, NY SoHo, Philadelphia, Portland, San Diego, San Francisco, Seattle, Washington DC, Vancouver ve Toronto.

Yetişkinler için İngilizce

Yetişkinler için İngilizce kursları 50 yaş üzeri öğrencilere özel olarak hazırlanmış programlardır. Bu kurslar sayesinde kendi yaş grubunuz ile birlikte eğitim alırsınız. Hafif bir programa sahip bu kurs, haftada 20 ders eğitim ve 3 sosyal aktivite planından oluşuyor. Bu sayede etrafı gezip görmek ve farklı milletlerden olan diğer yetişkinlerle vakit geçirmek için yeterli zamanınız olacaktır. Farklı konaklama seçenekleri sunulur.

Programın belirli başlangıç tarihleri vardır. Kurs süresi 2 haftadır. Bath ve Torquay kampüslerinde sunulmaktadır.

Gençler için İngilizce

12 – 17 yaş arasındaki öğrenciler için hazırlanmış programlar haftad 20 ders İngilizce eğitiminin yanı sıra, sosyal aktivite ve gezileri de içermektedir. Program tarihleri ve içerikleri hangi kampüste eğitim almak istediğinize göre değişiklik göstermektedir.

Programın sunulduğu kampüsler; Boston Northeastern University, San Diego, Berkeley, Londra, Londra- Kent, Bath, Brighton, Bournemouth, Salisbury, Torquay, Cairns.

Yukarı