EğitimAL

Embassy English

; 4 Okul Listeleniyor

Standart Program (Haftada 20 ders)

İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, 16 yaş ve üzeri kişilere sunulan standart programda haftada 20 ders İngilizce alarak okuma, yazma, dinleme ve konuşma alanlarında rahatlıkla kendinizi geliştirebilirsiniz. Her pazartesi başlayan bu programda sabahtan ya da öğleden sonra seçenekleri mevcuttur. 

Genel İngilizce – Yoğun Program (Haftada 28 ders)

Standart programa ek olarak haftada 8 ders seçmeli ders alma imkanı sağlayan yoğun program seçeneği 16 yaş ve üzerinde kişileri kabul etmektedir. Bu programa istediğiniz herhangi bir hafta başlayabilirsiniz. Program kapsamında sunulan seçmeli dersler arasında;dil bilgisi, kelime bilgisi, konuşma pratiği, akademik amaçlar için İngilizce, sınav hazırlık dersleri ve iş İngilizcesi dersleri mevcuttur. 

Yarı Yoğun İngilizce (Haftada 24 ders)

Sadece Avustralya’daki okullarda sunulan bu program kapsamında standart programa ek olarak haftada 4 ders seçmeli ders alma imkanınız vardır. 

Tatilde İngilizce

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kampüslerde sunulan bu program kapsamında, en fazla 12 hafta eğitim alabilirsiniz. Bu programda haftada 16 ders İngilizce eğitimi alırsınız. Tatilde İngilizce programında öğrenciler, pazartesiden perşembeye eğitim alırlar; cuma, cumartesi ve pazar günlerini kendilerine ayırabilirler.  Öğrenci vizesi gerektirmeyen bu programa, turist vizesi sahibi olan kişilerin için idealdir. Program her pazartesi başlamaktadır ve 16 yaş ve üzerinde olan herkes başvuruda bulunabilir. 

Uzun Dönem İngilizce

Yılda 4 dönem olarak sunulan bu programa katılmak isteyen öğrencilerin en az A2 seviyesinde İngilizce bilgisi sahibi olması beklenir. Haftada 20 ya da 28 ders eğitim verilen programda, her dönem 1 ya da 2 hafta tatil yapabilirsiniz. Bir dönem 11 hafta olarak geçmektedir. Program sırasında sınav hazırlık kursu da sunulmakta olup, gireceğiniz sınavın ücreti de okul tarafından karşılanmaktadır. Hazırlık sınıfını yurtdışında okumak isteyen öğrenciler için ideal bir programdır. İsteyen öğrenciler üniversite yerleştirmesi için de başvuruda bulunabilirler. 

İletişim Becerileri

Özellikle konuşma pratiği ihtiyacı duyan öğrenciler için ideal bir programdır. Bu programa katılabilmek için en az B1 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Haftada 20 ya da 28 ders eğitim verilen program kapsamında bol bol Pratik yapma imkanı bulurken, bir taraftan da İngilizce seviyenizi ilerletirsiniz. Programa en az 4 hafta kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

İş İngilizcesi / English in Action

En az orta üstü seviyede (upper-intermediate) İngilizce bilgisine sahip öğrencilerin kabul edildiği programa 4 ya da 8 hafta süre ile kayıt yaptırabilirsiniz. Sadece Amerika kampüslerinde sunulan bir programdır. Programa katılabilmek için gereken minimum yaş 18’dir.  

Akademik Amaçlar için İngilizce

Amerika, Kanada ve Avustralya kampüslerinde sunulan bu program Avustralya’da 10, Kanada ve Amerika’da ise 11 haftalık dönemlerden oluşmaktadır. İngilizce seviyenize göre 1, 2, 3 ya da 4 dönem bu programa katılabilirsiniz. Avustralya’daki kampüslerde haftada 28, Amerika ve Kanada’daki kampüslerde ise haftada 20 ders İngilizce eğitimi alırsınız. Programa katılabilmek için en az B1 seviyesinde İngilizce bilgisi gerekmektedir. Bu programı tamamlayan öğrenciler, anlaşmalı üniversite ya da kolejlere herhangi bir İngilizce sınav skoru sunmaksızın direk geçiş yapma imkanına sahiptirler. 

Cambridge ESOL FCE & CAE Hazırlık Programı

9 – 12 hafta arasında süren program, Brighton, Cambridge, Oxford, New York, San Diego, Melbourne ve Sidney kampüslerinde sunulmaktadır. FCE sınav hazırlık programı için en az B1, CAE hazırlık için ise en az C1 seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. İngiltere ve Amerika’daki kampüslerde haftada 28, Avustralya’daki kampüslerde ise haftada 20 ders eğitim alırsınız.

IELTS Hazırlık

4 hafta ve üzerinde bir süre için kayıt yaptırabileceğiniz bu programa katılabilmek için, en az B1 seviyesinde İngilizce biliyor olmanız gerekir. Londra, Greenwich, Oxford, Brisbane, Melbourne, Surfers Paradise, Sidney ve Auckland kampüslerinde sunulmaktadır. Haftada 20 ya da 28 ders eğitim alırsınız.

Ayrıca isterseniz Brighton, Cambridge, Londra, Greenwich, Oxford, Brisbane, Melbourne, Sidney ve Surfers Paradise kampüslerinde, standart programa ek olarak haftada 8 saat seçmeli IELTS hazırlık dersi alabilirsiniz.

TOEFL Hazırlık

4 hafta ve üzerinde bir süre için kayıt yaptırabileceğiniz bu programa katılabilmek için, en az B1 seviyesinde İngilizce biliyor olmanız gerekir. Boston, New York ve San Francisco kampüslerinde sunulmaktadır. Haftada 28 ders eğitim alırsanız.

Fort Lauderdale, Los Angeles, San Diego ve Toronto kampüslerinde standart programa ek olarak haftada 8 ders seçmeli TOEFL hazırlık dersi alabilirsiniz.

Bire Bir Özel Ders

Daha hızlı bir ilerleme sağlamak için, ihtiyacınız olan alanlarda, mevcut programınıza bire bir ders de ekleyebilirsiniz.

Yaz Okulu

Embassy English, her yaz Amerika, İngiltere ve Kanada’daki birçok farklı şehir ve üniversite kampüsünde, 8 – 17 yaş arasındaki öğrencilere yaz okulu programları düzenlemektedir. Öğrencilerin eğlenerek öğrendikleri bu kamplarda, İngilizce’nin yanı sıra ilgi alanlarına göre ek ders almaları da mümkündür.

Embassy Summer tarafından sunulan programlar şu şekildedir;

-          İngilizce + Sanat ve Tasarım

-          İngilizce + Futbol

-          İngilizce + Golf

-          İngilizce + At Biniciliği

-          İngilizce + Dans

-          İngilizce + Su Sporları

-          İngilizce + Tenis

-          İngilizce + Basketbol

-          İngilizce + Yelken

-          İngilizce + Rugby

-          İngilizce + Akademik İngilizce

-          İngilizce + Üniversite Turları

Yukarı