EC English

; 21 Okul Listeleniyor

EC'nin ilk okulu Malta'da 1991 yılında kurulmuş ve kısa bir sürede ülkenin önde gelen İngilizce dil eğitimi veren okullarından biri haline gelmiştir. Okul, geçtiğimiz 25 yıl içerisinde 3 kıtada bulunan, İngilizce konuşulan 5 ülkede açtığı 25 okul ile küresel bir ağa sahip olmuştur.

EC, eğitim ve teknoloji alanındaki gelişmelerin gerisinde kalmıyor ve öğrencilerine gerçekçi ve sonuçları gözle görülür bir eğitim sunmaya devam ediyor. Bir aile işletmesi olan EC, küresel toplumda başarılı olmaları adına öğrencilere yardım etme ve küresel iletişimin bir parçası olma amacını da hala sürdürüyor. 

Modern ve bakımlı okullar, İngilizce konuşulan ülkelerde ve her zaman, şehirlerin en iyi konumlarında bulunmaktadır. Ayrıca bir çok konaklama seçeneği, sosyal aktiviteler, ücretsiz akademik takviyeler ve garantilenmiş İngilizce dil başarısı sunuyor. 140'dan fazla ülkeden gelen yılda 40.000'den fazla öğrencinin İngilizce konuşma hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır.

Tüm EC okulları, kendi ülkelerindeki önde gelen dernekler tarafından ve aynı zamanda büyük uluslararası kuruluşlar tarafından akredite edilmiştir. 

EC English DİL OKULU EĞİTİM PROGRAMLARI

Genel İngilizce (Haftada 20 ders)

Size pratik bir algılama kazandıracak ve akıcılığınız geliştirecektir. Size verdiğimiz konuşma, dinleme, yazma ve okuma dersleriyle özgüveninizde gözle görülür bir artış yakalayacaksınız.

Yoğun İngilizce (Haftada 30 ders)

Genel İngilizce kursunuza ek olarak 10 ders saati geniş seçmeli ders seçeneklerinden tercih edebilir, programınızı kendi isteğinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Yarı Yoğun İngilizce (Haftada 24 ders)

Sadece Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki okullarımız için mevcut olan bu programda size genel İngilizce kursuna ek olarak haftada 4 ders ek ders seçeneği sunuyoruz.

Bire Bir Özel Ders

Herhangi bir İngilizce kursunuza bu özel ders seasını da ekleyerek gelişiminizi maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz. Bu derslerde sizin ihtiyaç duyduğunuz kısımlar öğretmenlerimiz tarafından belirlenir. Kısa sürede maksimum ilerlemeyi görmeniz açısından temel ve esnek bir programdır.

Mini Grup

Bu program sadece Malta’da bulunmaktadır. Daha çok kişisel ilgi ve hızlı bir gelişime ihtiyaç duyuyorsanız bu program sizin için iyi bi tercih olacaktır.

İngilizce ve Fransızca İki Dilli Program

Bu program sadece Montreal’de bulunmaktadır. Kendinizi kosmopolt bir kültüre sahip Montreal’in güzelliği içinde iki dilli bir eğitime kaptırın.

Akademik Yıl / Sömestr

İngilizce eğitiminize uzun bir süre odaklanmanız size fazlasıyla yararlı olacaktır. Bu program 24 hafta ve üzerinde eğitim alacak öğrencilerimiz içindir. Doğru, akıcı ve uygun bir İngilizce ile okuma, yazma, konuşma ve dinleme alanlarında oldukça bir gelişme sağlayacaksınız.

Cambridge ESOL

Cambridge ESOL sınavı dünya çapında işverenler, üniversiteler ve yüksek okullar tarafından tanınan bir sınav türüdür. Sizi bu sınava en iyi şekilde hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz.

IELTS Hazırlık

Uluslararası Dil Test Sistemi olarak bilinen bu sınav İngiliz, Avustralya, Malta, Kanada, Amerika, Güney Afrika ve daha birçok ülkedeki üniversiteler tarafından kabul edilmektedir. Bu sınava bizimle hazırlanmanız başarıya atacağınız çok büyük bir adım olacaktır.

TOEFL Hazırlık

Dünyadaki en prestijli İngilizce dil sınavlarından biri olan TOEFL, 130’dan fazla ülkedeki üniversiteler, yüksek okullar ve diğer eğitim kurumları tarafından kabul görmektedir. Bu sınava hazırlanma konusundaki en iyi yardımı size EC’nin sağlayacağına emin olabilirsiniz.

TOEIC Hazırlık

TOEIC sınav sonuçları dünya çaında 120’den fazla ülkede kullanılmaktadır. Eğer gerçekten iyi bir skor almak istiyorsanız, size bu sınava hazırlık konusunda en iyi eğitimi sunan dil okulunu tercih etmelisiniz.

IELTS Puan Yükseltme

Bu kurs sadece Kanada okullarında bulunmaktadır. Puan yükseltme kurslarında amacımız; özel sınav teknikleriyle sizi test ederek, derecenizi istediğiniz seviyeye getirmenizi sağlamaktır.

TOEFL Puan Yükseltme

Bu kurs sadece Toronto ve Vancouver okullarımızda sunulmaktadır.  Puan yükseltme kurslarında amacımız; özel sınav teknikleriyle sizi test ederek, derecenizi istediğiniz seviyeye getirmenizi sağlamaktır.

TOEIC Puan Yükseltme

Bu kurs sadece Toronto ve Vancouver okullarımızda sunulmaktadır.  Puan yükseltme kurslarında amacımız; özel sınav teknikleriyle sizi test ederek, derecenizi istediğiniz seviyeye getirmenizi sağlamaktır.

Akademik Amaçlı İngilizce

Bu kurs Fredonia ve Oswego kampüslerindeki okullarımızda sunulmaktadır. Akademik amaçlı İngilizce programı sizin üniversite eğitiminiz için hazırlanmış bir programdır. Burada öğretilen İngilizce, akademik ve kültürel yetenekler, size hedeflediğiniz üniversiteye grime konusunda güven ve beceri kazandıracaktır.

İş İçin İngilizce

Gelecekteki meslektaşlarınızla Uluslararası bir kariyerde buşuşmayı mı hayal ediyorsunuz? O zaman bu program tam size göre. Her hafta 20 ders genel İngilizce eğitiminin yanında 10 ders de iş İngilizcesi eğitimi alarak başarınızı maksimum seviyeye çıkartın.

Yaz Okulu

18 yaş ve altında yer alan öğrencilere yönelik olarak hazırlanan bu programlar, öğrencilerin eğlenerek ve etkileşimli bir şekilde öğrenmesini hedeflemektedir.

Kulüp 50+

Sadece Malta okulunda sunulan bu program, 50 yaş ve üzeri kişilere yöneliktir. Program kapsamında katılımcılara özel ders ve aktiviteleri de kapsayan tam bir paket sunulmaktadır.

Yukarı