DID - Deutsch Institut

; 4 Okul Listeleniyor

Genç Programları Kampüsleri

AUGSBURG (14-17 yaş)

HÖCHST IM ODENWALD (8-14 yaş)

ASCHAFFENBURG (12-16 yaş)

WEIMAR (12-16 yaş)

POTSDAM (12-16 yaş)

BERLİN (14-17 yaş)

FRANKFURT (14-17 yaş)

KÖLN (14-17 yaş)

NÜRNBERG (14-17 yaş)

VİYANA (14-17 yaş)

WIESBADEN (14-17 yaş)

DID – DEUTSCH INSTITUTE DİL OKULU Eğitim Programları

Almanca eğitim veren dil okullarından biri olan DID ( Deutsch Im Deutschland) 45 yıllık geçmişe sahip bir dil okuludur. Yetişkinler ve gençler için ayrı programlara sahip DID’de sunulan programlar aşağıdaki gibidir;

GENEL ALMANCA ; Haftada 20 – 24 ve 28 ders olmak üzere; standart, yoğun ve hızlandırılmış olarak sunulan programda maksimum 15 kişilik sınıflarda sabahtan yada öğleden sonra Almanca eğitimi alabilirsiniz. Başlangıç seviyesi için ayda bir başlama imkanı olmakla birlikte diğer seviyeler için her Pazartesi başlangıç mümkün.

TEK KİŞİLİK DERSLER; Genel Almanca programlarına kayıt yaptıran kişiler buna ilave olarak tek kişilik dersler ile takviye alabilirler. Haftada min 4 – maks.30 saat özel ders alabilirsiniz.

İŞ ALMANCASI; Haftada 20 dersten 60 derse kadar çeşitli yoğunluklarda sunulan bu programlar ile genel almanca bilginizi iş alanında ihtiyacınız olan bilgiler ile zenginleştirebilir, Almanca sunum yapma, iş görüşmeleri, yazışmalar gibi konularda verilen ekstra dersler ile seviyenizi en kısa sürede maksimuma çıkarabilirsiniz.

GENÇ PROGRAMLARI; Çeşitli yaşlardaki gençler için farklı lokasyonlarda sunulan programlar min 2 haftadan başlamak üzere, Almanca eğitimin aktivite ve gezilerle zenginleştirildiği programlardır. Yaz tatilinde hem gezmek hem de dil öğrenmek için en ideal yol!

Yukarı