Chamber College

; 1 Okul Listeleniyor

Chamber College; University of Malta kampüsünün tam karşısında, Malta’nın en ünlü bölgelerinden biri olan Gzira bölgesinde yer almaktadır. 300 öğrenci kapasitesine sahip okulda 29 tane sınıf mevcuttur. Okulda 46 farklı ülkeden öğrenci eğitim görmektedir.

Genel İngilizce

Genel İngilizce kursları her seviyeden öğrencinin dinleme, okuma, yazma ve konuşma yeteneklerini geliştirebilecekleri bir programdır. Günlük hayatta gerekli olan İngilizce bilgisini geliştirmek isteyen kişiler için ideal bir programdır. Genel İngilizce kursları haftada 20 ders şeklinde sunulmaktadır. Kış döneminde programlar sabahtan sunulurken yaz döneminde sabahtan ve öğleden sonra seçenekleri mevcuttur. Sınıflar kış döneminde ortalama 10, yaz döneminde ise ortalama 12 kişiliktir. Programa istediğiniz herhangi bir pazartesi başlayabilir ve en az 2 hafta olmak koşulu ile istediğiniz kadar süre ile katılabilirsiniz.

Eğer programınızı daha da yoğun hale getirmek isterseniz haftada 10 ders ek program ekleyebilirsiniz. Ek ders seçenekleri şu şekildedir;

Genel İngilizce – kış döneminde 10, yaz döneminde 12 kişilik sınıflar

İş İngilizcesi – 6 kişilik sınıflar

Sınav Hazırlık Programı - kış döneminde 10, yaz döneminde 12 kişilik sınıflar

Mini Grup – 6 kişilik sınıflar

Paket Programlar

Eğer isterseniz genel İngilizce programınızı bir paket program olarak alabilirsiniz. Paket program seçenekleri şu şekildedir;

Genel İngilizce (haftada 20 ders) + 5 ya da 10 ders birebir eğitim

Genel İngilizce (haftada 20 ders) + Yelkencilik (haftada 4 yarım gün)

Genel İngilizce (haftada 20 ders) + Dalış (haftada 4 yarım gün)

Genel İngilizce (haftada 20 ders) + Tenis (haftada 3 gün, toplam 6 saat)

Mini Grup

Genel İngilizce programına daha küçük sınıflarda katılmak isterseniz bu program tam size göre. Sınıflar en fazla 6 kişiliktir.  

IELTS Sınav Hazırlık

Haftada 20 ya da 30 ders eğitim verilmektedir. Test teknikleri, gerekli kelimeler, sınavın her bir bölümü için ayrı çalışmalar ve deneme sınavları ile öğrenciler sınava hazırlanmaktadır. Program tüm yıl boyunca mevcuttur. Sınıflar 10 – 12 kişiliktir. Programa katılabilmek için en az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekir. Programa en az 2 en fazla 16 hafta süre ile katılabilirsiniz.

Cambridge ESOL Sınav Hazırlık

Haftada 20 ya da 30 ders seçenekleri mevcuttur. Programlar tüm yıl sürmektedir. Sınıflar 10 – 12 kişiliktir. Program kapsamında gerekli kelime bilgisi, dil bilgisi kuralları, test teknikleri gibi konular öğretilmekte ve deneme sınavları ile öğrencilerin sınava kendilerini daha hazır hissetmeleri sağlanmaktadır. Mevcut programlar;

PTE – en az orta altı seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

FCE – en az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

CAE – en az orta-üstü seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

CPE – en az ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

Programa en az 2 en fazla 16 hafta süre ile katılabilirsiniz.

TOEFL Sınav Hazırlık

Haftada 20 ya da 30 ders eğitim verilmektedir. Test teknikleri, gerekli kelimeler, sınavın her bir bölümü için ayrı çalışmalar ve deneme sınavları ile öğrenciler sınava hazırlanmaktadır. Program tüm yıl boyunca mevcuttur. Sınıflar 10 – 12 kişiliktir. Programa katılabilmek için en az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekir. Programa en az 2 en fazla 16 hafta süre ile katılabilirsiniz.

TOEIC Sınav Hazırlık

TOEIC sınav hazırlık programı talep doğrultusunda kapalı gruplar için sunulmaktadır.

İş İngilizcesi

Bu program iş hayatında İngilizce’ye ihtiyaç duyan öğrenciler için hazırlanmıştır. Haftada 20 ya da 30 ders seçenekleri mevcuttur. Sınıflar 6 kişiliktir. Programa katılabilmek için en az orta altı seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Programa en az 2 en fazla 16 hafta süre ile katılabilirsiniz.

İş İngilizcesi programı kapsamında sunum teknikleri, raporlama, iş mülakatları, toplantılara katılma, vb konular ele alınmaktadır.

Gençler için İngilizce Programları

12 – 17 yaş arası öğrenciler için yaz döneminde özel programlar sunulmaktadır. Programlar paket programlar olup, eğitim, konaklama, 3 öğün yemek, çeşitli kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler ve gezileri kapsamaktadır. Program kapsamına konaklamalar aile yanı konaklama olarak sunulmaktadır. Programa haziran eylül ayları arasında en az 2 hafta olmak koşulu ile istediğiniz kadar süre ile katılabilirsiniz.

Yukarı