EğitimAL

BSC

; 1 Okul Listeleniyor

Genel İngilizce

British Study Centres bünyesinde her seviyede öğrenci için genel İngilizce kursları mevcuttur. Her pazartesi başlayan programlarda haftada 20 ders eğitim verilmektedir. Derslerinizi sadece sabahtan (9:15 – 13:10) ya da sadece öğleden sonra (13:15 – 18:00) alabilirsiniz. Genel İngilizce sınıflarında sınıflar ortalamada 11, en fazla 14 kişiliktir.

Yoğun İngilizce

BSC her seviyeden öğrenciyi yoğun İngilizce programlarına kabul etmektedir. Dersler her pazartesi başlar. Haftada 30 ders eğitim verilen programda ders saatleri pazartesiden perşembeye sabah 9:15 – öğleden sonra 16:35, Cuma gğnleri ise 9:15 – 13:10 arasındadır. Sınıflar ortalama 11, en fazla 14 kişiliktir.

Yarı Yoğun İngilizce

Haftada 25 ders eğitim verilen bu program, yoğun İngilizce programının aynısıdır sadece ders saatleri farklıdır. Dersler hafta içi her gün sabah 9:15 – 13:10 arasındadır. +5 derslik kısım için ise 2 seçenek mevcuttur; bu dersleri pazartesi ve salı günü 14:15 – 16:35 arasında ya da çarşamba ve perşembe günü 14:15 – 16:35 arasında alabilirsiniz.

Genel İngilizce + Kurslar

Genel İngilizce derslerinize ek olarak hoşlandığınız bir alana yönelik dersler almanıza imkan sağlar. Sunulan programlar ve merkezler şu şekildedir;

Genel İngilizce + Aşçılık; Brighton ve Londra kampüslerinde sunulmaktadır

Genel İngilizce + Rüzgar Sörfü; Nisan – Eylül ayları arasında Brighton kampüsünde sunulmaktadır

Genel İngilizce + Futbol; Londra kampüsünde sunulmaktadır.

IELTS Sınav Hazırlık Kursu

IELTS hazırlık kursları haftada 20, 25 ya da 30 ders olarak sunulmaktadır. Programların 15 saatinde sınava yönelik dersler verilirken, geri kalan 5, 10 ya da 15 derslik kısımda konuşma, dinleme, gramer, yazma veya iş İngilizcesi dersleri sunulmaktadır. Programlar her pazartesi başlar. Programa katılabilmek için en az orta-üstü (upper-intermediate) seviyede İngilizce bilmeniz gerekir. Sınıflar ortalama 11, en fazla 14 kişiliktir.

Cambridge ESOL FCE, CAE Sınav Hazırlık Kursu

Haftada 20 ya da 25 ders eğitim verilen Cambridge sınavları hazırlık kursları belirli başlangıç tarihlerine sahiptir. FCE sınavına hazırlanmak isteyen öğrencilerin, bu kursa katılabilmek için en az orta-üstü (upper-intermediate), CAE sınavına hazırlanmak isteyen öğrencilerin ise en az ileri (pre-advanced) seviyede İngilizce bilgisine sahip olması gerekir.

Genel İngilizce + TOEFL ya da TOEIC Sınav Hazırlık Kursu

Orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler bu kursa kayıt yaptırabilirler. Program genel İngilizce + birebir sınav hazırlık ya da genel İngilizce + mini grup sınav hazırlık şeklinde sunulmaktadır.

Genel İngilizce  + birebir ders şeklinde olan program, Bournemouth ve Brighton şubelerinde tüm yıl Londra ve Oxford şubelerinde ise eylül – haziran ayları arasında sunulmaktadır. Program kapsamında dersler haftada 20 ders genel İngilizce grup dersleri, 2 ders birebir sınav hazırlık dersi olarak verilmektedir.

Genel İngilizce + mini grup şeklinde olan program, Londra ve Oxford şubelerinde tüm yıl boyunca sunulmaktadur. Program kapsamında dersler haftada 20 ders genel İngilizce grup dersleri ve haftada 5 saat en fazla 6 kişiden oluşan mini grup sınav hazırlık dersleri şeklinde sunulmaktadır.

Genel İngilizce + İş İngilizcesi

Haftada 20, 25 ya da 30 ders seçenekleri mevcuttur. Londra, Oxford ve Brighton kampüslerinde sunulur. Programa katılabilmek için en az orta (intermediate) seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Program kapsamında haftada 15, 20 ya da 25 ders genel İngilizce, 5 (Oxford ve Brighton’da) ya da 10 ders (Londra’da) de iş İngilizcesi dersi alırsınız. Programlar her pazartesi başlamaktadır. Sınıflar ortalamada 11, en fazla 14 kişiliktir.

Teacher Training Kurslar

BSC Teacher Training programları sunan okullar arasında en iyilerden biridir. Sunulan programlar şu şekildedir;

CELTA

DELTA

One Day Tasters

Advanced Language and EFL methodology for Secondary /HE teachers

Language and EFL methodology for Primary teachers

CLIL for Secondary /HE teachers

An Introduction to Grammar

Advanced Grammar

Bespoke courses

Yaz Okulu Programları

BSC her yıl 8 – 18 yaş arası çocuk ve gençlere çeşitli yaz okulu programları düzenlemektedir. Eğlenerek öğrendiren bu programlar üniversite kampüsleri içerisinde sunulmaktadır. Genel İngilizce eğitimi ile aktivite ve spor olanaklarının içiçe olduğu programlarda, öğrenciler isterlerse ilgilerini çeken Alana yönelik ek dersler de alabilmektedir. Ek ders olarak alınabilecek seçenekler şu şekilde; IELTS hazırlık, at biniciliği, futbol, golf, tenis, su sporları, tasarım, performans sanatları.

Aile Programı

Tüm ailenin aynı anda eğitim almasına ve beraber İngiltere’de zaman geçirmesine fırsat tanıyan bu program, Wycliffe College kampüsünde sunulmaktadır. İngilizce derslerini tüm aile kendi yaşıtlarının olduğu sınıflarda alırken, ders çıkışlarında kendilerine özel olarak hazırlanmış aktivite ve gezi programını değerlendirebilirler. İsterlerse kampüs içerisinde yurtlarda birlikte konaklayabilecekleri gibi, isterlerse de kampüs dışında bir hotel ya da evde konaklayabilirler.

Yukarı