AIPE

; 0 Okul Listeleniyor

Australia Institute of Professional Education ya da kısaca adı ile AIPE okulu, Avustralya’nın kalbi Sidney şehrinin merkezinde yer almaktadır. Eğitim kalitesi ile ön planda olan okul dil eğitim programlarının yanı sıra bir çok sertifika ve diploma programı da sunmaktadır. Programların tamamı aynı kampüste sunulmaktadır.

 

AIPE bünyesinde sunulan diploma / sertifika programları şunlardır;

Certificate IV in Accounting

Certificate IV in Bookkeeping

Diploma of Accounting

Diploma of Financial Planning

Advanced Diploma of Accounting

Certificate IV in Business

Diploma of Business

Advanced Diploma of Business

Certificate IV in Disability

Diploma of Events

Certificate IV in Travel and Tourism

Certificate IV in Hospitality

Diploma of Hospitality

Diploma of Travel and Tourism

Certificate IV in Work Health and Safety

Diploma of Human Resources Management

Advanced Diploma of Human Resources Management

Certificate IV in Digital Media Technologies

Certificate IV in Information Technology Networking

Diploma of Database Design and Development

Diploma of Digital Media Technologies

Diploma of Software Development

Diploma of Website Development

Advanced Diploma of Information Technology Project Management

Certificate IV in Frontline Management

Certificate IV in Customer Contact

Certificate IV in Small Business Management

Diploma of Management

Advanced Diploma of Management

Diploma of Marketing

Advanced Diploma of Marketing

Certificate IV in Project Management Practice

Diploma of Project Management

AIPE bünyesinde sunulan yüksek öğretim programları şunlardır;

Diploma of Business

Associate Degree in Business

Bachelor of Business (alt dalları; Accounting, Human Resources, Management, Marketing, Supply Chain Management, Project Management)

AIPE DİL OKULU EĞİTİM PROGRAMLARI

Genel İngilizce

Genel İngilizce programları her seviyeden öğrencinin kabul edildiği programlardır. Öğrencilerin mevcut İngilizce seviyesini ileri seviyelere taşımasına yardımcı olan bu programlar her pazartesi başlamaktadır. 2 ile 40 hafta arasında istediğiniz kadar süre için kayıt yaptırabilirsiniz. Program kapsamında haftada 20 saat eğitim verilmektedir.

Sabahtan ya da öğleden sonra seçenekleri mevcuttur. Ders saatleri şu şekildedir;

Sabahtan programı; pazartesiden perşembeye 8.30 – 14.30 arasında

Öğleden sonra programı; pazartesiden perşembeye 15.30 – 21.00 arasında.

Cuma günleri herhangi bir ders yapılmamaktadır. 8.30 – 12.30 arasında akademik destek merkezi açıktır,

IELTS Sınav Hazırlık

AIPE bünyesinde 2 farklı IELTS sınav hazırlık programı sunulmaktadır. Bunlardan biri IELTS Preparation Course olarak bilinen programdır. Diğeri ise IELTS Advanced Course’dur.

IELTS Preparation Course programına 1 ile 20 hafta arasında istediğiniz kadar süre ile katılabilirsiniz. Programa katılabilmek icin en az orta (intermediate) seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Program her pazartesi başlamaktadır. Program kapsamında pazartesiden cumaya haftada 20 saat eğitim verilmektedir.

IELTS Advanced Course programı 10 haftalık sabit bir programdır. Her pazartesi başlangıcı vardır. Programa katılabilmek için en az orta üstü (upper-intermediate) seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Program kapsamında pazartesiden cumaya haftada 20 saat eğitim verilmektedir.

Cambridge Sınav Hazırlık

Cambridge FCE sınavına hazırlık imkânı sunan programa 10 ya da 12 hafta süre ile katılabilirsiniz. Programa katılabilmek için en az IELTS 5.5 ya da üzerinde bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.  Programın belirli başlangıç tarihleri vardır. Program kapsamında pazartesiden cumaya haftada 20 saat eğitim verilmektedir.

Akademik Amaçlar için İngilizce

Akademik İngilizce yeteneklerini geliştireceğiniz bu programın süresi 10 haftadır. İki kademeli olarak sunulan programın ilk kademesinden başlayabilmek için en az IELTS 5.0, ikinci seviyesinden başlayabilmek için ise en az IELTS 5.5 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmanız beklenmektedir.

Seviyelerin ayrı ayrı belirli başlangıç tarihleri vardır.Program kapsamında pazartesiden cumaya haftada 20 saat eğitim verilmektedir.

İş İngilizcesi

5 ile 20 hafta arasında istediğiniz kadar süre ile katılabileceğiniz bu programın belirli başlangıç tarihleri vardır. Programa katılabilmek için en az IELTS 4.5 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Program kapsamında yönetim, pazarlama, finans, kültür, vb alanlarda İngilizce kullanım hakimiyetinizi geliştirmeniz sağlanmaya çalışılmaktadır. Program kapsamında pazartesiden cumaya haftada 20 saat eğitim verilmektedir.

Yukarı