Meltem Vural - Kanada Toronto Dil Okulu

Yurtdışına giden öğrencilerimizin görüş ve izlenimlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Herkese merhaba. Yaklaşık 5 aydır Kanada’nın Toronto şehrinde dil eğitimi almaktayım ve totalde 24 haftalığına gelmiş bulunuyorum. Toronto maceram EğitimAl ile başlamış bulundu. Gelmeden önce araştırma sürecinde kafama takılan her soruyu netleştirmemde yardımcı oldular. Dil eğitimi için gelmeden önce yapmanız gereken en önemli şey güvenilir bir acente seçmek- ki ben fazlasıyla bunu hallettiğimi düşünüyorum. Özellikle gayet yıpratıcı bir süreç olan vize alma aşaması EğitimAL acentesi değerli çalışanı Funda Aytaçoğlu sayesinde tabiri caizse tereyağından kıl çeker gibi halledildi. 

meltem-vural-kanada-toronto-dil-okulu

Neden Toronto diye soracak olursanız dünyanın en liberal ve güvenli şehrinden birinde kendinizi ailenizden uzak da olsa güvenli hissedecekseniz; ayrıca çok kültürlü yapısı, şehrin durmak bilmeyen etkinlikleri sadece dil eğitiminize katkıda bulunmak ile kalmayıp dünyaya olan bakışınızı olumlu yönden değiştirecektir. Ek olarak ana dili ingilizce olan bu ülkede metroda seyahat ederken, sokakta yürürken, kafede kahvenizi yudumlarken kulak vereceğiniz konuşmalar bile bir süre sonra sizin de ingilizce konuşmanıza çok rahat yardımcı olacaktır. Toronto’ya gelme fikrini aklıma sokan, destekleyen, her aşamasında yardımı dokunan EğitimAL’a teşekkürlerimi sunarım.

Bilgi İstek Formu
www.egitimal.com dan ulaşıp kayıt işlemlerini tamamlayan her 10. Öğrencimize egitimAL’ dan Yurtdışı Gidiş Dönüş bileti hediye!