EğitimAL

Ali Rıza Erdem - York University SCS


Ali Rıza Erdem – York SCS Digital and Content Marketing

 

Hemen hemen herkesin, yurt dışında okumanın zorlukları hakkında aklında sorular vardır ve ben de bu konuda endişeler taşıyordum. Ancak EğitimAL ekibi, özellikle Burhan Bey, bu süreci o kadar kolaylaştırdı ki tüm kaygılarımı giderdiler.

 

Eğitim için gideceğim Kanada vizesi almak için neredeyse hiçbir şey yapmama gerek kalmadı. Sadece parmak izimi vermek için başvuruya gitmem yeterli oldu. EğitimAL ekibinin yardımı sayesinde konaklama ve eşya temini de dahil hiç zorluk çekmedim.

 

Bölüm seçimimde de Burhan Bey'in tavsiyeleri büyük önem taşıdı ve sonunda York Üniversitesi gibi dünya çapında saygın bir okuldan kabul aldım. Kendisiyle tanışmam kuzenim aracılığıyla gerçekleşmişti ve ben de şimdi aynı şekilde başkalarına tavsiye etmek istiyorum.,

 

EğitimAL ekibinin tamamı profesyonel ve her zaman yanımda olduklarını hissettiriyorlar. Kendileriyle iletişim halinde kalmak, herhangi bir sorunla karşılaşsam bile rahat hissetmemi sağlıyor.

 

Eğer bu mesaj, EğitimAL ekibini seçmeyi düşünen diğer öğrencilere yardımcı olursa, ne mutlu bana! Çünkü kendileri, benim gibi her öğrencinin yurt dışında eğitim hayallerini gerçeğe dönüştürmek için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar.Yukarı