Language Systems International -

Language Systems InternationalLanguage Systems International yurtdışı dil okulu ile ilgili detaylı bilgiyi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

LANGUAGE SYSTEMS INTERNATIONAL DİL OKULU

Language Systems International Dil Okulu Şubeleri

Okul Los Angeles, Güney California’da aşağıdaki lokasyonlarda eğitim sunmaktadır;

LOS ANGELES – DOWNTOWN

LOS ANGELES – NORTH EAST

LOS ANGELES – ORANGE COUNTY

LOS ANGELES – SOUTH BAY

LANGUAGE SYSTEMS INTERNATIONAL DİL OKULU Eğitim Programları

Language Systems International, Amerika’nın en güzide eyaletlerinden biri olan California’da Los Angeles şehrinde 4 farklı kampüste eğitim veren bir dil okuludur. Okul 1987 tarihinden beri hizmet vermektedir. Dil eğitimi için Amerika’yı ve özellikle Melekler Şehri Los Angeles –L.A’yi tercih edenlerin değerlendirmesi gereken bir okuldur.

Okulda sunulan programlar şu şekildedir;

Genel İngilizce - ESL Levels 1-17 Program (Haftada 18 Saat)

Seviyenize bağlı olarak 1’den 7’ye kadar derecelendirmiş sınıflarda haftada 18 saat genel İngilizce dersleri sunulmaktadır. Okul, seviye 5 ve üzerini bitiren öğrencilere belli kolejlere TOEFL skoru olmaksızın girmeyi garanti etmekte.

Konuşma / Telafuz Programı - Conversation Program (Haftada 18 Saat)

Konuşma Programı İngilizcesini belirli bir seviyeye getirmiş ancak konuşma noktasında sıkıntı çekenler için tasarlanmış; telafuz, deyim kullanımı ve akıcı konuşmayı heedfleyen özel bir program. Bu program ile pratik hayatta İngilizce kullanımınızı geliştirebilirsiniz.

İş İngilizcesi - Business English Program (Haftada 18 Saat)

İş için İngilizce yada İş İngilizcesi programı üç kurstan oluşuyor; İletişim, İşletme Teorisi ve Toplantılar, İşletme Pratiği. Bu program ile genel İngilizcenin yanısıra iş dünyasında ihtiyaç duyacağınız sunum teknikleri, müzakere, resmi yazışmalar gibi konularda da ingilizce eğitim almanız mümkün. Kısaca profesyoneller için hazırlanmış bir program.

Tatilde İngilizce - Vacation English Program (Haftada 14 Saat)

Amaç İngilizce öğrenmenin yanısıra bu fırsatı bir tatil olarak değerlendirmek ise bu program tam size göre! Düşük ders saatleri sayesinde öğrenciler civardaki turistik yerleri gezmek için daha fazla imkan buldukları gibi, akademik eğitimden ziyade pratik kullanım için modifiye edilmiş eğitim programı sayesinde de aldıkları eğitimin veriminden bir şey kaybetmiyorlar.

Sınav Hazırlık Programları - Test Preparation Programs

TOEFL / TOEIC / GMAT / GRE gibi sınavlara girecek öğrenciler için tasarlanan bu programlar ile söz konusu sınavlara yönelik taktiksel eğitimler de verilmekte. TOEFL Hazırlık 4 hafta, TOEIC 10 gün süren programlar.

İngilizce Öğretmenliği Programı - Teacher Training Program – TESOL Certificate (110 saat)

Lisans seviyesinde diplomaya ilave olarak IELTS 6 yada TOEFL iBT 65 skorunun zorunlu olduğu program anadili İngilizce olmayan kişiler için ingilizce öğretmenliği sertifikası sunan bir programdır. Programda TESOL metodolojisi ve yaklaşımı, çeşitli teknikler ve İngilizce eğitim yöntemleri öğretilmekte.

Diğer dil okulları için ; 


Bilgi İstek Formu