Yurtdışı Üniversite Akademik Yaz Okulları

Yurtdışı Üniversite Akademik Yaz Okulları


Yurtdışı Üniversite Akademik Yaz Okulları

LSE, UCLA,UC Berkeley, Yale, Stanford, Harvard University, University of Copenhagen, St Petersburg Polytechnic University, University of Arts London, Naba, Domus Academy, Vancouver Film School gibi üniversite ve okullar da yaz dönemlerinde 3 veya 6 şar haftalık dönemler de bir ya da iki ders alabilir aldığınız dersleri, Türkiye’de saydırabilirsiniz.

LSE Yaz Okulu

Dünya’nın en iyi Üniversitelerinden biri olan London School of Economics`te Yaz Okulu

 

LSE yaz okulu 21 yıldır, lisans seviyesinde üç haftalık kurslarla uluslararası öğrencilere yaz okulunda ders alma imkanı sunuyor.
1989 da kurulan LSE yaz okulu dünyanın her yerinden 26.000 nin üzerinde öğrenciyi kampüsünde konuk etmiştir.   Geçen yıl açılan yeni akademik binası ile yaz Okulu daha da genişlemiş  ve şu anda Muhasebe ve Finans, Ekonomi, işletme, uluslararası ilişkiler, yönetim, hukuk alanlarında 60’ın  üzerinde farklı ders seçeneği  sunmaktadır

Yaz Okulu öğrencileri kampüs hayatının ve LSE’in bir parçası olarak dünyanın en iyi üniversitelerinden birinden ders alma fırsatını yakalarlar. LSE yaz okulunun sunduğu yaz okulu dersleri Türkiye’de de Üniversiteler  tarafından tanınmaktadır. (Ders içeriklerini eğitimAL eğitim danışmanlarından öğrenerek Üniversitenizden teyit edebilirisiniz)

LSE yaz okulu 3er haftalık sürelerde iki yaz okulu ders dönemi sunmaktadır.

Kendi alanında uzman olan akademisyenlerden London School of Ecomomics’in bir parçası olarak 120 farklı ülkeden gelen öğrencilerle çok uluslu bir ortamda Londra’da siz de  tüm kampus imkanlarını kullanma imkanı yakalayın.

Uluslar arası tecrübe kişisel gelişimin yanı sıra özgeçmişlerin de en etkileyici parçasıdır. LSE yaz okulu mezunları arasına isminizi yazdırmak sizi bir adım ileriye taşıyacaktır.

4 milyonun üzerinde farklı kaynaktan faydalanabileceğiniz 1000 üzerinde öğrencinin aynı anda faydalanabileceği kütüphanesi, her öğrenciye verilen kullanıcı adı ve şifrenizle bağlanabileceğiz internet hizmeti, 1000 in üzerinde öğrencilerin kullanıma açık bilgisayar laboratuarları, tam donanımlı sağlık merkezi, kampüs içerisinde yemek yiyebileceğiniz alışveriş yapabileceğiniz öğrenci kompleksi, tam donanımlı spor merkezi ile de öğrencilere gerçek LSE öğrencisi olarak gerçek kampüs yaşamını tecrübesi edinme imkânı sunar.

Dönem başlangıcı resepsiyon, Riverboat disco, Thames nehri tekne turu, veda partisi LSE yaz okulunun sunduğu onlarca sosyal aktiviteden sadece bir kaç tanesi.

Sizde Londra’nın kalbinde dünyanın en iyi işletme okullarından birinde gerçek kampüs ortamında LSE yaz okulları mezunları arasına adınızı yazdırın ve mezuniyet sonrası  hayatınıza  bir adım ileride başlayın.

Diğer üniversite yaz okulları, dersler, eğitim dönemleri, başvuru tarihleri ve başvuru koşulları, ile ilgili detaylı bilgileri egitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu