EC English 2018'de Dublin'de!


Dünyada onlarca farklı ülke ve lokasyonda kampüsleri bulunan EC English 2018'de İrlanda'da ilk şubesini açmaya hazırlanıyor. İrlanda'nın başkenti Dublin'de ilk şubesini açacak olan okul, öğrencilere hem çevre ve kültür anlamında, hem de İngilizce eğitimi anlamında iyi bir deneyim hedeflemekte. Bu anlamda okulun, Dublin'i lokasyon olarak seçmesinin sebebi, şehrin rahatlatıcı bir atmosfere sahip olmasının yanı sıra eğlenceli ve arkadaşçıl, uluslararası bir çevrenin bulunması.

Kampüsün tam Dublin'in merkezinde yer alması da öğrencilerin şehir olanaklarına kolayca ulaşabilmesi ve toplu taşımadan rahatlıkla yararlanabilmeleri açısından büyük bir avantaj. 

Ayrıca EC English'in Dublin'de Türk öğrencilere özel indirimleri de olacak. 2018 liste fiyatları üzerinden %25 indirim, okul ve konaklama ücretlerinden feragat ve ücretsiz havalimanı transferi(sadece geliş için) gibi indirimlerden Türk öğrenciler faydalanabilecek. 

Kampüste öğrencilerin kullanabileceği toplam 9 sınıf olmakla beraber, yine öğrencilerin ders aralarında arkadaşlarıyla vakit geçirebileceği lobi bölümü bulunuyor. Bu özelliklerin yanı sıra öğrencilerin ücretsiz yararlanabilecekleri Wi-Fi bulunmakla beraber Smart TV ve 15 kampüs bilgisayarı da öğrencilere sunulacak. Dil eğitimi sonrası üniversite başvuruları için de okul bünyesinde bir Admission Service bulunduğunu hatırlatalım.

Kısacası EC English, diğer kampüslerindeki kalitesinden de ödün vermeden, 2018'de Dublin'de hizmetinizde olacak!

EC Dublin'le ilgili detaylı fiyat, konaklama ve İrlanda vizesi hakkında bilgi almak için aşağıdaki bilgi istek formundan bize ulaşabilir ya da 0 850 532 58 34 numaralı hattımızdan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu