Trinity Western University / Langley, British Columbia, Kanada

Trinity Western University burslarını ve diğer Amerika üniversitelerindeki bursları görmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.


trinity western university logo

Kanada’nın en batı eyaletlerinden biri olan British Columbia eyaletinin Langley şehrinde yer alan Trinity Western University, kişilerin hem akademik hem de bireysel anlamda gelişmesine önem veren okullardandır. 42 lisans, 16 yüksek lisans ve mesleki programlar sunan okul, dünyaca ünlü enstitülerinde toplum için düşünürler ve liderler yaratmayı hedeflemiştir. Sürekli eğitim merkezi ve mesleki programları Kanada’nın en iyi programları arasındadır. 
157 dönümlük bir arazi üstüne kurulan TWU kampüsü dünyanın en ünlü ve en yaşanabilir şehirlerinden biri olan Vancouver’a sadece 45 dakikalık mesafededir. Kampüs içerisinde bölüm binalarına ek olarak, öğrenci apartları, yemekhane, sağlık merkezi, posta ofisi, spor salonları, kütüphane, kitapçı ve ekosistem çalışma merkezi yer almaktadır. Okul hem eğitim hem de kam-püs niteliği açısından The Globe and Mail’s tarafından Kanada’nın A+ okullarından biri olarak listelenmiştir.

  • Burs için ön koşul lisans için minimum 2,8 / 4,0 (yeni başlayan öğrenciler için) - 2,33 / 4,0 (transfer öğrenciler için)
  • Burssuz sömestr lisans ücreti 11.420 CAD 
  • Burslu sömestr lisans ücreti 8.420 CAD (president's scholarship alınması durumunda)
  • Konaklama; 4.042 CAD /sömestr, yurt konaklaması, yemek dahil 
Bilgi İstek Formu