Atlas Language School -

Atlas Language SchoolAtlas Language School yurtdışı dil okulu ile ilgili detaylı bilgiyi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

- Dublin

- Genel İngilizce Kursu

- Yoğun İngilizce Kursu

- IELTS Hazırlık Kursu

- Yoğun İngilizce Kursu (Akıcı Yoğun Program)


Dublin dünyanın en mutlu ülkesi seçilen İrlanda’nın en büyük şehri ve başkentidir. Denize olan konumundan dolayı ılıman bir iklime sahip olan Dublin, Londra’ya ve İrlanda’nın diğer şehirlerine kıyasla daha az yağış almaktadır. Diğer Avrupa başkentlerine oranla daha güvenli olan Dublin yabancı öğrenciler tarafından tercih edilen bir şehirdir.

Atlas Language School 2003 yılında kurulmuştur ve şehir merkezine yürüyerek beş dakika mesafededir. Okul binası yemyeşil güzelliğiyle Ivegh Garden’ın yanındadır; tramvay otobüs gibi toplu taşıma araçları okul binasının yakınındadır. Okulda WI-FI ve bilgisayar donanımlı çalışma alanı mevcuttur.

Atlas Language School da elementary seviyesinden ileri düzey İngilizceye kadar tüm seviyelerde dil sınıfları bulunmaktadır. Atlas Dublin Genel İngilizce kursları, İngilizce konuşulan bir ortamda yaşamanıza, çalışmanıza, eğitim görmenize ve seyahat etmenize yönelik dil becerileri kazanmanız için düzenlenmektedir. Kursunuz boyunca Öğretim Yöneticisi ile görüşerek ve seviyeniz ve ihtiyaçlarınız temel alınarak açık öğrenme hedeflerinizi geliştireceksiniz. Öğretmenleriniz kursunuz boyunca gelişiminizi izleyecek ve düzenli olarak geri bildirimlerde ve tavsiyelerde bulunacaklardır. Okul, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce ve IELTS  sınavlara hazırlık kursları vermektedir. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir.

Atlas Language School öğrencilerine çeşitli sosyal aktivitelerde sunmaktadır. Okul partileri, festivaller, müze ve galeri gezileri, sinema ve tiyatro bunlardan bazılarıdır, hafta sonu Dublin dışına geziler de düzenlemektedir.

Atlas Language School, öğrencileri için aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Diğer dil okulları için ; 

Bilgi İstek Formu