THE LANGUAGE GALLERY -

THE LANGUAGE GALLERYThe Language Gallery yurtdışı dil okulu ile ilgili detaylı bilgiyi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

THE LANGUAGE GALLERY DİL OKULU

The Language Gallery Dil Okulu Şubeleri

LONDRA / İNGİLTERE

BIRMINGHAM / İNGİLTERE

MANCHESTER / İNGİLTERE

TORONTO / KANADA

HANNOVER / ALMANYA

DUBLİN / İRLANDA

The Language Gallery Dil Okulu Eğitim Programları

 

The Language Gallery Dil Okulları Hannover kampüsü haricinde İngilizce dil eğitimi vermekte olup, Hannover kampüsünde ise Almanca dil eğitimi verilmektedir.

Okulda sunulan programlar Genel İngilizce, Sınav (IELTS, TOEFL, Cambridge) Hazırlık ve İş İngilizcesi’nin yanısıra aşağıdaki gibidir;

English for Finance; Ekonomi alanında kullanılan terminolojiye hakim olacağınız şekilde genel ingilizcenin üzerine finans ingilizcesi eğitimi sunulmaktadır.

English for Tourism & Hospitality; Genel İngilizce ve turizm& otelcilik üzerine İngilizce eğitimi almak isteyenler için tasarlanmış bu program, turizm sektöründe çalışmak isteyenler için idealdir.

English for Advertising&Marketing; Reklamcılık ve Pazarlama alanında ihtiyacınız olan İngilizceyi size sunan bu program ile kariyer hedeflerinizi yükseltebilirsiniz.

English for Law; Hukuk İngilizcesine ihityacınız var ise, hukuk terminolojisinin ve bağlantılı konuların sunulduğu bu programa katılabilirsiniz.

English for Human Resources; İnsan kaynakları alanında daha global şirketleri hedefleyen profesyoneller için değerlendirilmesi gereken bir seçenek

English for the Oil & Gas Industry; Gelişen enerji sektöründe çalışan yada çalışmak isteyenlerin katılabileceği bir program

Diğer dil okulları için ; 


Bilgi İstek Formu
www.egitimal.com dan ulaşıp kayıt işlemlerini tamamlayan her 10. Öğrencimize egitimAL’ dan Yurtdışı Gidiş Dönüş bileti hediye!