The Burlington School of English London -

The Burlington School of English LondonThe Burlington School of English London yurtdışı dil okulu ile ilgili detaylı bilgiyi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.


Burlington School of English Dil Okulu

Burlington School Of English, Londra’nın Fullham bölgesinde bulunan tek şubeli bir okuldur.

Konumu itibari ile Londra’nın biraz dışında, görece daha sakin bir bölgede bulunmakta olup; konaklama ile okul arasında uzun mesafe olmamasını isteyen öğrenciler için ya da metropolden çok da uzaklaşmadan sakin bir lokasyon arayanlar için ideal denebilir.

Burlington School of English’te Genel İngilizce programlarının yanı sıra birçok okulda olduğu gibi sınav hazırlık kursları ve özel tasarım programlar mevcuttur. Bu programlar;

English Language for Teachers; Anadili İngilizce olmayan İngilizce öğretmenleri için tasarlanmış bir programdır

Medical English; Doktorlar, eczacılar, hemşireler ve tıp öğrencileri için mesleki İngilizce sunan bir programdır

English for Academic Purposes; Eğitimine İngiliz üniversitelerinde devam edecek öğrenciler için tasarlanmış bir programdır

Cultural Studies; İngilizce eğitiminin yanısıra İngiliz tarihinde daha derin bilgi seviyesine ulaşmak isteyenler için tasarlanmış bir programdır.

Konaklama anlamında da kendi imkanlarına sahip olan Burlington School of English, Londra’da okul tercih edecek öğrencilerin atlamaması gereken alternatiflerden biridir.

Diğer dil okulları için ; 

Bilgi İstek Formu
www.egitimal.com dan ulaşıp kayıt işlemlerini tamamlayan her 10. Öğrencimize egitimAL’ dan Yurtdışı Gidiş Dönüş bileti hediye!