IH - International House Bristol -

IH - International House BristolIH - International House Bristol yurtdışı dil okulu ile ilgili detaylı bilgiyi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.


IH- INTERNATIONAL HOUSE BRISTOL DİL OKULU

IH- International House okullar zinciri bünyesinde faaliyet gösteren IH BRISTOL, İngiltere’nin güneyinde Londra’ya 200 km mesafedeki Bristol’da kurulu bir dil okuludur. Okul bünyesinde sunulan program türleri ise aşağıdaki gibidir;

 General & Intensive English Courses ( Genel ve Yoğun İngilizce)

Kişinin seviyesine uygun olarak başladığı kurslar ile ana ders konuları ( grammer, vocabulary, listening, speaking, wrting vb.) dahilinde İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

IELTS Exam courses & Cambridge English Exam courses (Sınav Hazırlık)

Akademik yada farklı nedenler ile IELTS yada Cambridge sınavlarına girmek isteyen öğrenciler için sunulan bu programlar İngilizce eğitiminin yanısıra sınav hazırlık derslerinden oluşmakta. Öğrenciler alacakları dersler ile sınavlara hazırlanabilir ve daha yüksek not almalarını sağlayacak çeşitli stratejileri de kavarayabilirler.

One-to-one English classes (Birebir İngilizce)

Genel İngilizce eğitiminin birebir sınıflarda sunulduğu bu program, özel eğitim almak isteyen kişiler için ideal.

Group Courses (Group İngilizcesi)

Genel İngilizceye ilave olarak; turizm, politika, ekonomi, işletme, drama, fotoğrafçılık, gazetecilik, film yapımcılığı vb konularda derslerin sunulduğu bu programda, ilgi alanınıza uygun olarak seçeceğiniz bir yada bir kaç konuda dersler alabilir, İngilizcenizi bu belirli alanlarda daha ileri seviyelere taşıyabilirsiniz.

Diğer dil okulları için ; 

Bilgi İstek Formu
www.egitimal.com dan ulaşıp kayıt işlemlerini tamamlayan her 10. Öğrencimize egitimAL’ dan Yurtdışı Gidiş Dönüş bileti hediye!