ELC University of Liverpool -

ELC University of LiverpoolUniversity of Liverpool ile ilgili detaylı bilgileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Eğer İngiltere’ye ilk kez geliyorsanız ya da dil eğitimi için iyi bir yer arıyorsanız; gideceğiniz dil okullarından birisi de hiç şüphesiz ELC Liverpool’dur. ELC Liverpool, üniversite ortamında eğitim almak isteyen ve iletişim becerilerini geliştirmek isteyen herkese kaliteli bir ortam sunmaktadır.

ELC; samimi ve destekleyici bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Ayrıca deneyimli, nitelikli bir öğretmen kadrosuna da sahip olmakla beraber İngiltere’ye gelen uluslararası öğrenciler için de ayrıca kültürel olarak çok iyi bir rehberlik yapmaktadırlar.

ELC, konum olarak da University of Liverpool kampüsü içerisinde yer almaktadır.

Okulda Sunulan Programlar

Pre-Sessional English Course

Pre-sessional English Course, İngiltere üniversitelerinde lisans veya yüksek lisans yapmak isteyen uluslararası öğrenciler için tasarlanmıştır.

Öğrencinin eğer University of Liverpool Londra kampüsünde bulunan Accounting, Banking veya Finance bölümlerinden kabulü varsa, pre-sessional kursunu Londra’da da alabilmektedir.

Activate English

Activate English,  University of Liverpool kampüslerinde sunulan bir Genel İngilizce programıdır. Full Time ve Part Time seçenekleri olmakla birlikte öğrenciye üniversite kampüsünün sunduğu olanaklara erişim imkanı bulunmaktadır. Ayrıca öğrenciler ELC’nin kendi kaynaklarına ve sosyal programlarına da katılabilirler.

Bu programda öğrencinin en büyük avantajı; bir üniversite öğrencisi olmasa bile üniversite kampüsünün tüm özelliklerinden yararlanabilmesidir.

Konaklama

Okulun sunduğu tüm konaklamalar, özel banyoludur. Bu odalar tek kişilik olabildiği gibi iki kişinin beraber kalacağı şekilde de olabilmektedir. Yurtların hepsi, kampüse ve sınıflara çok yakındır. Spor merkezi, restoran ve bar gibi seçenekler de bulunmaktadır. Öğrencilerin ders dışında rahatlaması için her türlü imkan da düşünülmüştür.


Bilgi İstek Formu