Diğer Dünya Dilleri

Japonca, Rusça ve Çince yurtdışı eğitimi ve yabancı dil eğitimi için detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


Dünyadaki küresel ticaret, diplomatik ilişkiler ve küreselleşme göz önüne alındığında karşımıza Batılı ülkeler dışında, bu ülkelerin karşısında güçlü ticari ilişkilere ve hacme sahip olan Çin, Rusya ve Japonya gibi devler karşımıza çıkmaktadır. İşte bu sebeple, özellikle uluslararası ticaret alanında ilerlemek isteyen kişilerin kesinlikle öğrenmesi gereken dillerden üçü Rusça, Çince ve Japonca’dır.

Özellikle Türkiye’nin bu ülkelerle olan ticaretine ve diplomatik ilişkilerine baktığımızda kişiyi kariyer alanında çok ileri taşıyan bir etken olduğunu görürüz.

Üç dil ile ilgili belirtmemiz gereken başka bir noktada şudur ki; ülkemizin bu milletlerle olan ilişkilerini göz önüne aldığımızda hala Çince, Japonca ve Rusça bilen insan sayısı çok düşük kalmaktadır. Dolayısıyla sektör içerisinde de böyle bir ihtiyaç bulunduğunu söylememiz hiç yanlış olmaz.

EğitimAL Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize sadece İngilizce, Almanca, Fransızca ya da İtalyanca değil; Çince, Japonca ve Rusça dil eğitimi konusunda da destek oluyoruz. Çalıştığımız her ülke için geçerli olan 360 derece destek hizmeti aynen bu ülkeler için de geçerlidir ve öğrenci bu ülkelere dil eğitimi amacıyla gittiği zaman onlara vize, konaklama, uçak bileti vs konularında da yardımcı olmaktayız.

Bu üç ülkeden hangisi olursa olsun; hem devlet destekli kurslar hem bu ülkelerin yerel kursları hem de uluslararası zincir dil okullarına öğrencilerin istekleri doğrultusunda yönlendirme ve yerleştirme yapabiliyoruz. 

Bilgi İstek Formu