İletişim

Ankara Ofis

Tunus Caddesi No 65 Daire 6 (Bülten Sokak ile Tunus Caddesinin Kesiştiği Apt.) Kavaklıdere - Ankara

0312 426 31 33

ankara@egitimal.com

İstanbul Suadiye

Suadiye ofisimiz 1 Temmuz 2017 itibariyle Beşiktaş ofisimizden hizmet verecektir.

0212 343 00 40

istanbul@egitimal.com

İstanbul Beşiktaş Ofis

Barbaros Bulvarı Mutlu Apt. No:71 D:2 Beşiktaş-İstanbul

0212 343 00 40

besiktas@egitimal.com

İstanbul Etiler Ofis

Aytar Caddesi Aytar Apt No 20 Daire 11 Levent 1 Beşiktaş - İstanbul

0212 288 61 61

etiler@egitimal.com

İstanbul Kadıköy Ofis

Caferağa Mh. Muvakkithane Cd. No. 16 Kat 2 Merkez Çarşı Kadıköy/İstanbul

0216 550 00 54

kadikoy@egitimal.com

İzmir Ofis

Kıbrıs Şehitleri Caddesi 1440 Sokak Korkut Apt. No: 1 Kat: 3 Daire: 5 Alsancak İzmir ( Sakıp Ağa üstü )

0232 421 04 20

izmir@egitimal.com

Bursa Ofis

Cumhuriyet Mh. FSM Bulvarı Sedef Apt. No 47 Daire 4 Kat 2 (GS Store üstü) Nilüfer - Bursa

0224 451 33 10

bursa@egitimal.com

Kocaeli Ofis

Ömerağa mahallesi, Hürriyet caddesi, Sert apt, No: 128 KAT: 2 DAIRE: 6 İzmit/KOCAELİ

0262 322 22 45

kocaeli@egitimal.com

Bolu Ofis

İzzet Baysal Cd. No:3, Tabaklar 14100 Bolu Merkez/Bolu

0374 217 98 88

bolu@egitimal.com

Ankara Bilkent Ofis

Bilkent Plaza A3 Blok No:10 Bilkent/ANKARA

0549 402 03 06

bilkent@egitimal.com

EğitimAL Toronto Temsilciliği

45 Charles St East M4Y 1S2 TORONTO,ON

+1 (416) 998-0704

EğitimAL Toronto Temsilcisi Arzu Bozkurt - toronto@egitimal.com

Bakırköy Ofis

Çok yakında!

0 212 343 00 40

istanbul@egitimal.com